Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  19 lip 2012, 22:25
 śląskie
#78471
moim zdaniem lepiej jak by tam swieciło samo swiatło białe i gasło jak włczy się kierunkowskaz, zaswiecał się ten oryginalny.
lub na cały czas migania kierunku nie zasiecałosię na przemian kierunek i dzienne bo to dziwnie wygląda i ktos moze sie zagapić ;)

plus po stacyjce znajdziesz tylko na jednym bezpieczniku w skrzynce pod maską z tego co pamiętam to chyba nr40 patrząc na tą skrzynkę to w lewym górnym robu lub poprostu na bezpiecznikach w kabinie, górne dwa rzędy.

anoda to wiadomo że masa zasilania.

migacz czarno zielony a w drugiej lampie czarno biały

zarówka mijania , żółto niebieski , druga lampa żółto czarny

żaówka od długich, biało fioletowy, druga lampa biało czarny

brązowy masa zasilania żarówek

postojówka szaro czerwony, druga lapma szaro czarny
Ostatnio zmieniony 19 lip 2012, 22:45 przez Dexter23pl, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By fredric -  19 lip 2012, 22:38
 mazowieckie
#78474
Bardzo fajnie wyszła ta lampa w czarnym malyna. Nie zmienia faktu że panowie policjanci będą mieli w dupie twoje tłumaczenie i dowód zabiorą a co ciekawe nie będziesz w stanie usunąć usterki na miejscu więc dowód na bank poleci.
Co nie zmienia faktu że zajebiście to wyszło i fakt nie za tysiaka więc gratki moda. A teraz pytanie rozklejałeś lampę?? No i jak??
By mistasz -  05 wrz 2012, 22:11
 opolskie
#81395
Tysonq pisze:halogen nie ma homologacji RL! Wsadzić można wszystko, nawet stroboskopy, tylko pytanie na jak długo? :)
Bez homologacji jako dzienne to aż się prosi o mandat. O ile ich używamy. Mimo że mam homologowane to policjant sam nie wiedział jak ma postąpić :D Musiałem mu pokazać że mam homologację i wytłumaczyć że nie wszystko jest be co dołożone.
Awatar użytkownika
By Rafit -  09 lis 2012, 10:50
 pomorskie
#86561
Tak kombinujecie z tymi ledami, a widzieliście ten wynalazek (halogen i DRL)
http://allegro.pl/led-drl-dzienne-halog ... 20124.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja osobiście mam włączone dzienne w halogenach na 55% i ani policja ani na przeglądzie się nigdy do tego nie przyczepili :-)
To już nie są stare Golfy II, że policja szuka dziury w całym. Nowe auta takie rzeczy mają i oni tego nie sprawdzają. Raz się zapytali czy to nie halogeny to włączyłem halogeny (moc 92%) i się rozjaśniły. Wtedy powiedziałem, że to są halogeny i od razu zaakceptowali, że widocznie jak się robi jaśniej to mam racje :)



Obrazek
Obrazek
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 45