Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By camelg -  23 sty 2008, 19:06
 -------
#7771
Witam
jako, ¿e do furasia do³o¿y³em CB radio brakuje mi z wolna gniazd od zapalniczki.
W popielniczce mam cb pod³±czony, w pod³okietniku (te¿ jest firmowe zasilanko) mam gps pod³±czony, a jak jeszcze chcê przetwornicê do lapka to ju¿ gniazd brakuje.
I tu nasuwa siê pytanie:
sk±d do CB najlepiej poci±gn±æ zasilanko, nadmieniê i¿ mam je zamontowane pod kolumn± kierownicy ;-)

:D
By Lukas -  23 sty 2008, 19:51
 -------
#7773
Czesc
jezeli dasz rade to mozesz spokojnie poci±gn±c od peda³u hamulca tam przy w³±czniuku Ja z tam t±d bra³em zasilanie do haka holowniczego
pozdrawiam
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  24 sty 2008, 9:58
 -------
#7779
je¿eli masz pod kierownic± to masz nie daleko do bezpieczników a tam masz wszystko co potrzeba :D (jest pr±d ca³y czas, i jest tylko jak przekrêcisz kluczyk, pod³±czysz jak tylko chcesz ) :D
By camelg -  24 sty 2008, 20:09
 -------
#7793
kamil 8000 pisze:je¿eli masz pod kierownic± to masz nie daleko do bezpieczników a tam masz wszystko co potrzeba :D (jest pr±d ca³y czas, i jest tylko jak przekrêcisz kluczyk, pod³±czysz jak tylko chcesz ) :D
No to w sobotê biorê miernik, próbówkê i do dzie³a ;-)
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  24 sty 2008, 21:58
 -------
#7795
racepool pisze:zawsze mozesz uzyc takiego urzadzenia

http://www.allegro.pl/item297916231_roz ... kablu.html

jest tam sporo takich gadzetow wiec mozna wybierac :D
bez przesady ile ma mi¶ takich wtyczek ?? przecie¿ radia nie bêdzie pod³±cza³ i od³±cza³, znajdzie sobie raz pod³±czy i spokój, tylko znajd¼ taki + który po przekrêceniu kluczyka znika nie bêdziesz musia³ ci±gle pamiêtaæ o wy³±czeniu radia
Awatar użytkownika
By maluszek -  24 sty 2008, 23:21
 mazowieckie
#7800
kamil 8000 pisze:je¿eli masz pod kierownic± to masz nie daleko do bezpieczników a tam masz wszystko co potrzeba :D (jest pr±d ca³y czas, i jest tylko jak przekrêcisz kluczyk, pod³±czysz jak tylko chcesz ) :D
Te¿ bym ci±gn±³ stamt±d. Najpro¶ciej kupiæ tzw. przewód naprawczy z koñcówk±, która "wskoczy" w wolne gniazdo bezpieczników i do³o¿yæ bezpiecznik. No chyba, ¿e radyjko ma wbudowany bezpiecznik.

Górne koñcówki bezpieczników s± wpiête w zasilanie, dolne s± pod³±czone do odbiorników pr±du.