Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By QBAelectric -  31 mar 2008, 9:44
 -------
#8974
..Witam Szanowne Grono posiadaczy tego wspanialego autka "pi±teczki"..ja niestety nie mam takiego ale ciesze siê ¿e mam choæ "czwóreczke" z roku 98'..

..Zachorowa³em na Xenonki..potrzebuje troche pomocy w monta¿u...oczywi¶cie tylko ORI bez ¿adnego badziewia...reflektory juz zakupilem z roku ok. 2004...kostki rowniez mam z ASO i bede robil przejsciowki z starej kostki na nowa by nie psuæ oryginalnej wi±zki..

..bêde rowniez zakladal spryski i myslalem o samopoziomowaniu choc gdyby nie byl wielki problem przy zachowaniu regulacji manualnej z kabiny to tak bym chcia³...prosze które kiedys taki temat przerabia³y o pomoc...

..czy silniczki wystarczy zmienic ze starych lamp czy takie same sa w tych xenonach i czy jest mo¿liwosc zalozenia spryskow do starego zderzaka (spryski mam nowe od Octavi II ale jak nie przypasuja to oczywiscie kupie prawidlowe..

GG: 1292838
By Szpandel -  31 mar 2008, 10:03
 -------
#8975
Witam!
S±dzê, ¿e zdecydowanie lepszym pomys³em by³oby poczytanie na forum vwgolf.pl bo mysle ze tam wiêcej osob mialo stycznosc z mk4.

pozdr
By QBAelectric -  31 mar 2008, 11:02
 -------
#8979
..no wlasnie pisalem ale za duzo nie pomogli...
Awatar użytkownika
By maluszek -  31 mar 2008, 16:27
 mazowieckie
#8995
nie wiedzia³em, ¿e czwórka mia³a fabryczne ksenony... i samopoziomowanie...

napisz mi na priva swój email, to mo¿e uda mi siê znale¼æ chwilê czasu w weekend, ¿eby rzuciæ okiem na ten temat.
By Szpandel -  31 mar 2008, 18:37
 -------
#9000
maluszek pisze:nie wiedzia³em, ¿e czwórka mia³a fabryczne ksenony... i samopoziomowanie...

napisz mi na priva swój email, to mo¿e uda mi siê znale¼æ chwilê czasu w weekend, ¿eby rzuciæ okiem na ten temat.
Najczesciej spotyka³em takie w r32 i widzia³em kilkakrotnie w jaki¶ lepszych wersjach.

pozdr.