Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By Demid54 -  16 mar 2016, 19:17
 mazowieckie
#220235
Hej wszystkim,
Od zakupu Golfa mam pewien problem w postaci dziwnych odgłosów przy skręcie w lewo.. Odgłos jest dziwny ponieważ nie stuka, nie puka a rzęźi przy dodaniu gazu i skręcaniu koła w lewo, kiedy jest na "luzie" wszystko jest okej. Przy ruszaniu tego nie słychać, dopiero przy większych prędkościach, trzymaniu obrotów na poziomie 3tys i skręt kierownicą delikatnie w lewo, wtedy słychać najbardziej. Mechanicy snuli rożne teorie ale żaden z nich nie wie nadal co to jest. Sprężyny zawieszenia - nowe / Wachacze, stabilizatory - nowe / Tarcze,osłony,klocki - nowe / Przegub zewnętrzny - nowy / Opony - nowe a problem nadal występuje.. Może wy w jakiś sposób mi pomożecie? Pozdrawiam :oczko:
Awatar użytkownika
By Sajmon -  24 lip 2016, 13:38
 śląskie
#234927
Arvo pisze:Mam podobny problem co ty, też słyszę dziwny odgłos przy skręcaniu i u mnie jest to pompa od wspomagania ;/
Może u cb też ?
Jaką ty pompe słyszysz jak masz elektryczne wspomaganie?
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  24 lip 2016, 14:59
 pomorskie
#234933
Arvo pisze:Mam podobny problem co ty, też słyszę dziwny odgłos przy skręcaniu i u mnie jest to pompa od wspomagania ;/
Może u cb też ?
W mk5 nie ma pompy bo jest elektryczne wspomaganie,

Popraw profil proszę
Awatar użytkownika
By Arvo -  24 lip 2016, 16:05
 pomorskie
#234941
Mettenoos pisze:
Arvo pisze:Mam podobny problem co ty, też słyszę dziwny odgłos przy skręcaniu i u mnie jest to pompa od wspomagania ;/
Może u cb też ?
W mk5 nie ma pompy bo jest elektryczne wspomaganie,

Popraw profil proszę
Mam Golfa 3 tygodnie jeszcze nie do końca ogarniam z tego wynikają moje błędy ale człowiek uczy się na nich i teraz już wiem że mam elektryczne wspomaganie a i profil poprawiłem :)