Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
By maaxxiiuu -  07 sty 2014, 15:50
 -------
#114825
Trochę odkopię bo mam problem :( Zdejmowałem ostatnio tapicerke drzwi pasażera z przodu i widocznie przy montażu musiałem źle założyć linkę od klamki wenętrznej albo spadła podczas montażu. I na drugi dzień jak pasażer chciał otworzyć drzwi i bez skutku, lekko się zdziwiłem :szok: i teraz mam mega problem jak dostać się do tej linki. Tak wydaje mi się ze to linka bo nie wywala żadnego błędu. Chyba jedynym wyjście jest prucie tapicerki i teraz pytanie czy jak rozetne ten kawałek tapicerki co jest przy uchwycie ta taka wnęka materiałowa , to dostane się do linki???? czy jest może jeszcze jakiś inny sposób choć wątpie :( POMOCY !!
By maaxxiiuu -  07 sty 2014, 16:37
 -------
#114840
dexter23pl pisze:NIc z tego nie kumam..,,,,,,
Drzwi się otwierają? klamka zewnętrzną? Bo zdjęcie tapicerki niema nic do otwarci drzwi zewnętrzna klamką,
Jakby drzwi można było otworzyć zewnętrzna klamka to przecież bym nie zawracam gitary... Nie mogę otworzyć drzwi ani z wewnątrz ani z zewnątrz.
Awatar użytkownika
By Krzycho -  10 sty 2014, 1:46
 małopolskie
#115211
Mam to samo ale jak sobie pomysle o sciaganiu poszycia to mi sie odechciewa a zamek jlezy i czeka oby w weekend byla znosna pogoda... A drzwi przynajmniej u mnie mozna otworzyc po przez dobre nagrzanie wnetrza auta... Ewentualnie otwieranie i zamykanie centralnego zamka...
By orh -  10 sty 2014, 19:38
 małopolskie
#115260
Krzycho pisze:Mam to samo ale jak sobie pomysle o sciaganiu poszycia to mi sie odechciewa a zamek jlezy i czeka oby w weekend byla znosna pogoda... A drzwi przynajmniej u mnie mozna otworzyc po przez dobre nagrzanie wnetrza auta... Ewentualnie otwieranie i zamykanie centralnego zamka...
To może z wieczora koło ciebie na parkingu zerwiemy tapicerke :). W końcu wprawę już mamy ;)
By tofuPL -  18 lut 2014, 10:15
 pomorskie
#120845
Witam koledzy,

Mam podobny problem w Variancie. Drzwi pasażera żyją własnym życiem i otwierają się jak im się podoba :)

Czy ktoś mógłby podrzucić jakiś link do tutoriala rozbierania drzwi i dostania się do zamka?

Z góry dzięki !
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18