Volkswagen Golf MK5

Garaż - bolączki mechaniczne, które czasem spotykają nasze Golfy, pytania o płyny eksloatacyjne
Awatar użytkownika
By ducho -  27 maja 2014, 22:20
 lubelskie
#132967
dexter23pl pisze:wg etka wht000439 M8x20
ale dziwnie jest tam to narysowane i nie jestem pewien czy to napewno to
Hehe też to znalazłem i właśnie jakoś mi nie pasuje dlatego chciałem sie upewnić trzeba będzie wykręcić i zmierzyć.
Awatar użytkownika
By ducho -  31 maja 2014, 11:48
 lubelskie
#133378
Śrubkę wymieniłem na taką: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=42 ... st-visited" onclick="window.open(this.href);return false; nie jest w prawdzie taka sama ale pasuje idealnie, niestety nie znalazłem oryginalnej.
Co do koronki niestety nie obyło się bez ponownego zdjęcia poszycia, ale w końcu udało mi się właściwie ją ustawić i dokręcić śrubkę teraz nie wypada i jest gitara :D . Dzięki za pomoc :yes:
By derneth -  21 wrz 2014, 19:38
 mazowieckie
#143766
u mnie był problem z tylnymi drzwiami za kierowcą :) polecam ten poradnik :)
(wiem że to jest do przednich ale czynności są takie same - tylko mniej śrubek do odkręcenia :) )
http://forums.vwvortex.com/showthread.p ... Repair-DIY" onclick="window.open(this.href);return false;

a tutaj foto :)

Obrazek

Najgorszy element to zdjęcie klamki, za pierwszym razem coś nie chciała zejść później jest już lepiej:)
By 3Worldfighter -  07 lut 2015, 13:00
 podkarpackie
#164906
Witam,
Mój problem dotyczy lewych tylnych drzwi a konkretnie zamka. Ani z pilota ani po wciśnięciu przycisku ryglowania w środku drzwi nie zamykają się. Wczoraj kupiłem używany zamek , wymieniłem i jest to samo. Słychać, że prąd dochodzi bo jest charakterystyczny klik. Słyszałem ze mam odpiąć klemę, poczekać chwile następnie zapiąć i zamek się zakoduje, ale wcześniej wymieniałem zamek tylnej klapy i nie musiałem nic takiego robić. Proszę o pomoc i ewentualne wskazówki.
By 3Worldfighter -  23 lut 2015, 10:11
 podkarpackie
#167501
3Worldfighter pisze:Witam,
Mój problem dotyczy lewych tylnych drzwi a konkretnie zamka. Ani z pilota ani po wciśnięciu przycisku ryglowania w środku drzwi nie zamykają się. Wczoraj kupiłem używany zamek , wymieniłem i jest to samo. Słychać, że prąd dochodzi bo jest charakterystyczny klik. Słyszałem ze mam odpiąć klemę, poczekać chwile następnie zapiąć i zamek się zakoduje, ale wcześniej wymieniałem zamek tylnej klapy i nie musiałem nic takiego robić. Proszę o pomoc i ewentualne wskazówki.

Problem rozwiązany. Złamał się kabelek przy słupku.
By fryderyk -  18 mar 2015, 23:35
 zachodniopomorskie
#170510
Miałem ten sam problem z drzwiami pasażera lewymi co koledzy, po wymianie na nowy pięknie się otwierają i zamykają, ale jest teraz problem, że po zamknięciu drzwi z pilota można je otworzyć klamką zewnętrzną. Podejrzewam, że coś skopałem przy składaniu, tylko co? Może macie jakieś podejrzenia co mogłem namieszać. Dziękuję za odzew.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 18