Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By Bartas -  13 lip 2015, 22:59
 kujawsko-pomorskie
#185184
adek pisze:
11pablo11 pisze:jesli posiadam manualna klimatyzacje jest mozliwosc zmiany na climatronic ?
Jest to możliwe (jak wszystko), ale wymaga sporo pracy i zmian (przynajmniej tak czytałem w sieci). Nie wiem czy jest na forum ktoś, kto podejmował się takiego swapa.
Poczekaj poczekaj to i w Pabianicach zobacza ; )
W sierpniu/wrzesniu bedzie fotorelacja : )
By adek -  13 lip 2015, 23:03
 łódzkie
#185186
Bartas pisze:
adek pisze:
11pablo11 pisze:jesli posiadam manualna klimatyzacje jest mozliwosc zmiany na climatronic ?
Jest to możliwe (jak wszystko), ale wymaga sporo pracy i zmian (przynajmniej tak czytałem w sieci). Nie wiem czy jest na forum ktoś, kto podejmował się takiego swapa.
Poczekaj poczekaj to i w Pabianicach zobacza ; )
W sierpniu/wrzesniu bedzie fotorelacja : )
Ambitnie - to mi się podoba :ok: :pepsi:

W takim razie czekam z niecierpliwością, bo zmiana rzeczywiście ciekawa. Ładujesz panel z MK5 czy od razu nowszy?
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  13 lip 2015, 23:13
 śląskie
#185188
adek pisze:
Bartas pisze:
adek pisze:jesli posiadam manualna klimatyzacje jest mozliwosc zmiany na climatronic ?
Jest to możliwe (jak wszystko), ale wymaga sporo pracy i zmian (przynajmniej tak czytałem w sieci). Nie wiem czy jest na forum ktoś, kto podejmował się takiego swapa.
Poczekaj poczekaj to i w Pabianicach zobacza ; )
W sierpniu/wrzesniu bedzie fotorelacja : )

Tu mój manual... http://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=52&t=7555
Ba ja nawet klimy nie miałem :tooth:
By Bartas -  13 lip 2015, 23:18
 kujawsko-pomorskie
#185191
adek pisze:
W takim razie czekam z niecierpliwością, bo zmiana rzeczywiście ciekawa. Ładujesz panel z MK5 czy od razu nowszy?
Panel z passerati ala mk7 : )
By adek -  01 mar 2016, 16:28
 łódzkie
#217964
Ja mam pytanie w temacie z ciut innej beczki.

Mam u siebie seryjny climatronik i zauważyłem ostatnio drobne ślady zużycia nad wyświetlaczami (coś jak łuszcząca się guma na przełącznikach drzwi lub małe 'odpryski'). Czy jest gdzieś dostępna sama plastikowa listwa panelu, lub czy da się ją zdjąć i jakoś odświeżyć domowym sposobem?
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  01 mar 2016, 20:21
 pomorskie
#217980
adek pisze:Ja mam pytanie w temacie z ciut innej beczki.

Mam u siebie seryjny climatronik i zauważyłem ostatnio drobne ślady zużycia nad wyświetlaczami (coś jak łuszcząca się guma na przełącznikach drzwi lub małe 'odpryski'). Czy jest gdzieś dostępna sama plastikowa listwa panelu, lub czy da się ją zdjąć i jakoś odświeżyć domowym sposobem?
jasne że są http://allegro.pl/listing/listing.php?b ... imatyzacji

pogadaj z tajpejem
By adek -  01 mar 2016, 20:35
 łódzkie
#217987
Mettenoos pisze:
adek pisze:Ja mam pytanie w temacie z ciut innej beczki.

Mam u siebie seryjny climatronik i zauważyłem ostatnio drobne ślady zużycia nad wyświetlaczami (coś jak łuszcząca się guma na przełącznikach drzwi lub małe 'odpryski'). Czy jest gdzieś dostępna sama plastikowa listwa panelu, lub czy da się ją zdjąć i jakoś odświeżyć domowym sposobem?
jasne że są http://allegro.pl/listing/listing.php?b ... imatyzacji

pogadaj z tajpejem
Nie o to mi chodzi, chodzi mi o to ramkę w samym panelu, która obejmuje wyświetlacze i przyciski górne.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  01 mar 2016, 20:39
 pomorskie
#217990
chodzi ci o ten milimetr plastiku na wyświetlacze? Nie spotkałem się z sama ramką ale może możliwe że ten plastik w którym znajdują się wyświetlacze da się wymienić

Obrazek
By adek -  02 mar 2016, 14:31
 łódzkie
#218079
Dokładnie o ten fragment mi chodzi Mettenoos.

Artur, przekładka całego panelu jest najprostsza, ale też najbardziej kosztowna. Pomijając już fakt, że wtedy warto by przejść już na nowszy :)
Awatar użytkownika
By Cimek -  06 cze 2016, 9:20
 opolskie
#230358
ruszko pisze:Nie bede zakladal nowego wiec podepne sie tutaj
Czy ktos bawil sie w odnowienie tej ramki od klimy/radia. Mam ja troche zczochraną(odpryski, odrapania) a kupujac gdzies na necie nie widac na foto jaki maja realny stan z bliska

Obrazek
Zdrapujesz tą warstwę i psikasz plastidipem. U siebie tak planuję zrobić całą konsolę, żeby to elegancko wyglądało. Widziałem w czyjejś kartotece, że ma pomalowane na "piano black", przynajmniej tak mi się wydaje.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  06 cze 2016, 9:50
 pomorskie
#230360
Cimek pisze:. Widziałem w czyjejś kartotece, że ma pomalowane na "piano black", przynajmniej tak mi się wydaje.
@sidewinder3 ?
Awatar użytkownika
By Cimek -  06 cze 2016, 9:59
 opolskie
#230361
Mettenoos pisze:
Cimek pisze:. Widziałem w czyjejś kartotece, że ma pomalowane na "piano black", przynajmniej tak mi się wydaje.
@sidewinder3 ?
No na przykład, tylko on jednak ma folię. Zrobię tym plastidipem kiedyś to wrzucę fotkę .