Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By Krzycho -  18 maja 2015, 21:08
 małopolskie
#178885
można je zdemontować, one trzymają się na po 1 śrubie na łopatkę... przewody są na wsuwkę... a dziury po łopatkach możesz sobie zalać czarnym klejem na gorąco... już tak komuś robiłem i wyszło elegancko...
By mihhu -  19 maja 2015, 11:14
 dolnośląskie
#178943
Krzycho pisze:można je zdemontować, one trzymają się na po 1 śrubie na łopatkę... przewody są na wsuwkę... a dziury po łopatkach możesz sobie zalać czarnym klejem na gorąco... już tak komuś robiłem i wyszło elegancko...
Masz może jakieś zdjęcie, jak wyglada taka kierownica po klejeniu?
Duże są te dziury po zdemontowaniu łopatek?
By mihhu -  19 maja 2015, 16:29
 dolnośląskie
#178969
Krzycho pisze:nie mam, co do wielkosci dziury dla jednego duza dla innego mala...

hehe zabrzmiałeś jak polityk :D

A podpowiesz mi jakie są orientacyjne wymiary takiej dziury? zastanawiam się czy tego nie zostawić po zdjęciu łopatek, ale zanim kupie wolałbym się dowiedzieć w co się pakuje.

Dodano po 42 sek.:
soja pisze:A czemu chce zejmowac te łopatki?. Ja je mam i onie nie przeszkadzaja. W ogóle ich nie widąć zza miejsca kierowcy.
Niby nie przeszkadza, ale wolałbym wersje bez łopatek.
Akurat trafił się fajny egzemplarz w dobrej cenie więc analizuje plusy i minusy :)
Awatar użytkownika
By Krzycho -  21 maja 2015, 11:35
 małopolskie
#179236
też bym zostawił a jak dobrze pokombinujesz to możesz sobie zrobić np otwieranie bramy / szlabanu czy czegoś tam... albo np jako "ukryty" włacznik do uruchomienia auta... :oczko: