Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By Krzycho -  11 sie 2015, 23:05
 małopolskie
#188449
tylko po co nauce jazdy przycisk do dodatkowego oświetlenia i syreny akustycznej?? :tooth: wyposażenie dodatkowe do pojazdów specjalnego przeznaczenia (straż / policja / ambulans / pomoc drogowa itp...)
Awatar użytkownika
By 19dawid91 -  12 sie 2015, 4:58
 opolskie
#188470
Krzycho pisze:tylko po co nauce jazdy przycisk do dodatkowego oświetlenia i syreny akustycznej?? :tooth: wyposażenie dodatkowe do pojazdów specjalnego przeznaczenia (straż / policja / ambulans / pomoc drogowa itp...)
Przycisk dodatkowego oświetlenia wnętrza troche nie potrzebny w końcu jeden już jest a ten z dzwonkiem podobno jest od włączania dźwięku użycia pedałów przez instruktora przynajmniej tak piszą na niemieckich forach.
Awatar użytkownika
By Krzycho -  12 sie 2015, 10:32
 małopolskie
#188485
19dawid91 pisze:
Krzycho pisze:tylko po co nauce jazdy przycisk do dodatkowego oświetlenia i syreny akustycznej?? :tooth: wyposażenie dodatkowe do pojazdów specjalnego przeznaczenia (straż / policja / ambulans / pomoc drogowa itp...)
Przycisk dodatkowego oświetlenia wnętrza troche nie potrzebny w końcu jeden już jest a ten z dzwonkiem podobno jest od włączania dźwięku użycia pedałów przez instruktora przynajmniej tak piszą na niemieckich forach.
a gdzie ja napisałem, o dodatkowe oświetlenie wnętrza?? napisałem dodatkowe oświetlenie czyli tz kogut! wg schematów nie widzę aby w nauce jazdy był brzęczyk od pedałów... ale ok jak wiadomo elsa ma błędy
Awatar użytkownika
By 19dawid91 -  12 sie 2015, 15:06
 opolskie
#188505
Krzycho pisze:
19dawid91 pisze:
Krzycho pisze:tylko po co nauce jazdy przycisk do dodatkowego oświetlenia i syreny akustycznej?? :tooth: wyposażenie dodatkowe do pojazdów specjalnego przeznaczenia (straż / policja / ambulans / pomoc drogowa itp...)
Przycisk dodatkowego oświetlenia wnętrza troche nie potrzebny w końcu jeden już jest a ten z dzwonkiem podobno jest od włączania dźwięku użycia pedałów przez instruktora przynajmniej tak piszą na niemieckich forach.
a gdzie ja napisałem, o dodatkowe oświetlenie wnętrza?? napisałem dodatkowe oświetlenie czyli tz kogut! wg schematów nie widzę aby w nauce jazdy był brzęczyk od pedałów... ale ok jak wiadomo elsa ma błędy
Przycisku oświetlenia jakoś wcale nie skojarzyłem z kogutem. Pomyślałem, że może to być była niemiecka "L-ka" bo plusy były i są dosyć często wykorzystywane jako pojazd do nauki jazdy.