Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By Boniunio -  26 lis 2015, 19:38
 kujawsko-pomorskie
#202341
Witam
Potrzebuję waszej pomocy mianowicie pasażer z przodu pociągnął za mocno pas i teraz lata regulacja wysokości pasa(nie chcę się zblokować) i pas nie chcę się zwinąć jest cały rozwinięty Co mogło się spiepszyć? jak rozwiązać ten problem muszę rozbierać cały boczek? Mam golfa V 3dzwiowego 2006r.
Z góry dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
By Cimek -  01 gru 2015, 14:23
 opolskie
#203095
Boniunio pisze:Witam
Potrzebuję waszej pomocy mianowicie pasażer z przodu pociągnął za mocno pas i teraz lata regulacja wysokości pasa(nie chcę się zblokować) i pas nie chcę się zwinąć jest cały rozwinięty Co mogło się spiepszyć? jak rozwiązać ten problem muszę rozbierać cały boczek? Mam golfa V 3dzwiowego 2006r.
Z góry dzięki za pomoc
Pęknięta sprężyna zwijaka. Bez rozbiórki się nie obejdzie.
By nikodem -  21 lip 2016, 11:01
 małopolskie
#234694
Witam nie chciałem robić bałaganu i zakładać nowego tematu u mnie w golfie 5, 3 drzwi jest problem od strony pasażera z regulacją wysokości pasów nie mogę opuścić regulacji całkiem w dół jest jakiś sposób by do tego się dostać nie wiem co dokładnie może go tam blokować
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  23 lip 2016, 6:45
 dolnośląskie
#234848
nikodem pisze:Witam nie chciałem robić bałaganu i zakładać nowego tematu u mnie w golfie 5, 3 drzwi jest problem od strony pasażera z regulacją wysokości pasów nie mogę opuścić regulacji całkiem w dół jest jakiś sposób by do tego się dostać nie wiem co dokładnie może go tam blokować
zdjac oslone slupka i zerknac co sie dzieje z pasem :oczko: