Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By oronixx -  26 mar 2016, 20:55
 dolnośląskie
#221789
Witam,
mam drażniący mnie problem w moim Golfie. Od kiedy go kupiłem, na fotelu kierowcy jest wypalona mała dziurka w materiale (średnica jakieś 5mm). Nie przeszkadza to w użytkowaniu ale strasznie mnie drażni wizualnie. Fotel jest w bardzo dobrym stanie więc nie chcę go całego wymieniać. Pomyślałem, że gdybym zdobył oryginalny materiał z tego fotela to mógłbym oddać 'poszycie' fotela do tapicera, żeby on wypruł ten fragment do miejsca łączeń i wszył nowy materiał. Mam dobrego tapicera w okolicy ale problemem jest zdobycie takiego materiału. Czy ktoś próbował zdobyć go w ASO? Może macie inne pomysły jak się z tym uporać?

P.S. Wybaczcie jakość zdjęć, robione w półmroku. Na dodatek telefonem. Jutro zrobię zdjęcia przy lepszym świetle i je tu wrzucę.

Pozdrawiam!

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By lemonka -  26 mar 2016, 22:52
 warmińsko-mazurskie
#221806
Znajdz jakis podobny materiał kolorystycznie.wytnij i naklej na miejsce dziurki...nastepnie nałoz troszkę kleju na ten materiał wez maszynkę do golenia i przejedz po fotelu az zrobi ci sie taki puszek... ten puszek wrzuc w te miejsce. Jak zrobisz to dokladnie efekt bedzie niezauwazalny :D