Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
#230790
Witam, Moje auto to golf 5 w wersji variant rocznik 2009
Przedwczoraj zostawiłem lusterko na przednim siedzeniu kierowcy, co nie fortunie spowodowało soczewkowanie promieni słonecznych i wypalenie dziury w obiciu drzwi. Cieszę się że samochodu nie puściłem z dymem.

Obrazek
Obrazek


Dzwoniłem do aso, ale cena boczka jest powalająca (918 zł), pozostaje używka wiec mam związku z tym takie pytanie czy boczek/tapicera z HB 5D będzie do mnie także pasować czy muszę szukać od wersji variant lub jetty?
A może ktoś zna w okolicach trójmiasta zakład tapicerski który mi to naprawi?
By [email protected] -  10 cze 2016, 18:23
 pomorskie
#230796
Używka kosztuje na allegro od 50 do 200 zł, ale czy każdy boczek będzie pasował... Nie mam dostępu do katalogu.
Zdaje sobie sprawę że od HB 3D raczej nie ze wzdględu na dłuższe drzwi ..
ale czy jest jakaś różnica pomiędzy HB 5D,variant'em a jettą?
Awatar użytkownika
By SZARWUS -  11 cze 2016, 12:10
 małopolskie
#230885
[email protected] pisze:Używka kosztuje na allegro od 50 do 200 zł, ale czy każdy boczek będzie pasował... Nie mam dostępu do katalogu.
Zdaje sobie sprawę że od HB 3D raczej nie ze wzdględu na dłuższe drzwi ..
ale czy jest jakaś różnica pomiędzy HB 5D,variant'em a jettą?
Z varianta jak i z kombi nie pasuje. Długość jest taka sama wygląda tak samo ale po założeniu góra odstaje ok 1cm.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  11 cze 2016, 12:34
 pomorskie
#230888
Sprawdze poźniej dokladnie w ETKA bo tak na szybko wydawało mi sie że numeracja jest taka sama.

ps. Kombi i variant to chyba to samo :)
By [email protected] -  11 cze 2016, 17:48
 pomorskie
#230902
Przepraszam Panowie to jak to jest... bo już się pogubiłem. :wacko:
Ja jestem szczęśliwym posiadaczem wersji w kombi. (variant)
Które boczki/tapicerki będą pasować?
By adek -  11 cze 2016, 23:22
 łódzkie
#230952
Dokładnie, do Varianta pasuje tylko z Varianta (i może z wersji USA ale nie ma komu tego sprawdzić, a tak strzelam bo widzę że klamka jest dłuższa niż w HB 5D).
Awatar użytkownika
By Rumak -  29 cze 2016, 19:01
 pomorskie
#232659
Witam robię koledze korektę lakieru w MkV kombi. Uszkodzone są tylne prawe drzew (poszycie), chce kupić w kolorze nadwozia samo poszycie. Pytanie od czego jeszcze mogę szukać poszycia?. Drzwi mają podobne przetłoczenie co Jetta ale nie wiem czy to to samo?? . Od czego jeszcze podejdzie to poszycie?
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  29 cze 2016, 19:20
 dolnośląskie
#232667
Rumak pisze:Witam robię koledze korektę lakieru w MkV kombi. Uszkodzone są tylne prawe drzew (poszycie), chce kupić w kolorze nadwozia samo poszycie. Pytanie od czego jeszcze mogę szukać poszycia?. Drzwi mają podobne przetłoczenie co Jetta ale nie wiem czy to to samo?? . Od czego jeszcze podejdzie to poszycie?
Kombi nie ma poszycia tylnego demontowalnego o ile dobrze pamietam. Niech mnie ktos poprawi jesli sie myle :hmmm: