Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By kuba94 -  08 wrz 2015, 17:14
 pomorskie
#191715
Czy ktoś sie orientuje czy sa reperaturki progów , tych wewnętrznych .Chodzi o te elementy które sa zaślepione gumowymi ( 5 sztuk ) zaślepkami ( pionowa część) od wewnątrz progu widoczne od spodu. Wypadły mi 2 zaślepki i poszła nie zła rdza generalnie najlepiej wymienić cały element. Chętnie bym kupił element w ASO ale nie wiem czy występuje , albo jakiś zamiennik ale czy są ?
By Bartas -  08 wrz 2015, 17:17
 kujawsko-pomorskie
#191716
kuba94 pisze:Czy ktoś sie orientuje czy sa reperaturki progów , tych wewnętrznych .Chodzi o te elementy które sa zaślepione gumowymi ( 5 sztuk ) zaślepkami ( pionowa część) od wewnątrz progu widoczne od spodu
Poka foto :P
By kuba94 -  08 wrz 2015, 17:32
 pomorskie
#191717
Nie widziałeś wyżartej dziury od rdzy , czy nie wiesz który to element .Jak nie wiesz , który to element to jest tylna część progu od strony podwozia . Próg ma ponad metr długości żeby go zrobic w całości i do tego wymalowany na czarno masa wygłuszającą , a w miejscu dziury to rdza
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  08 wrz 2015, 17:36
 pomorskie
#191718
kuba94 pisze:Nie widziałeś wyżartej dziury od rdzy , czy nie wiesz który to element .Jak nie wiesz , który to element to jest tylna część progu od strony podwozia . Próg ma ponad metr długości żeby go zrobic w całości i do tego wymalowany na czarno masa wygłuszającą , a w miejscu dziury to rdza
Zbyszek robił dziury w progach więc powinien wiedzieć http://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=5 ... gi#p177711
By kuba94 -  08 wrz 2015, 18:46
 pomorskie
#191731
Mett - dokładni o te progi z gumkami co wskazują strzałki.Gdzieś zgubiłem gumki i rdza wyżarła kawał blachy , poszło pod ,,barankiem i masą wygłuszającą że , element tylko do wymiany szkoda paprać. Chce wstawić nowy element zabezpieczyć prof fluid filmem nas i spokój będzie na lata
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  08 wrz 2015, 20:56
 pomorskie
#191751
Michał, dlatego dorysowałem te strzałki :) raczej cięcie z jakiegoś zdrowego dawcy lub spasowanie i wspawanie innej blachy, w etce też ten element nie występuje jako osobna część
By kuba94 -  08 wrz 2015, 22:13
 pomorskie
#191791
Chyba tylko taka opcja zostaje, wstawka zdrowej blachy. W tygodniu zajadę do blacharza zobaczę co on powie . Jak cos mądrego to napisze dla potomnych . A tym czasem radzę posprawdzać w swoich maszynach czy sa ,,gumki " i czy rudy juz nie podjada w koło gumek. Cos mi się zdaje , że to kolejny punkt newralgiczny golfa