Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By jurgeen -  10 maja 2010, 13:11
 pomorskie
#24989
Witajcie!
Jakiś czas temu urwał mi się kołek od sznureczka mocującego tylną półkę. Rajd do ASO, tam kupiłem rzeczony kołeczek za jakieś grosze. Tydzień po montażu kołeczek, a nawet oba urwały się znowu... Dziś byłem w tym samym ASO dokupić je. Usłyszałem tam, że tych kołeczków już nie robią, i nie ma szans już ich dostać. Można kupić całe element środkowy do tylnej klapy za 100zł z groszami. Czy jest ktoś w stanie wobec tego sprawdzić u siebie w ASO, czy nie ostały się gdzieś rzeczone kołeczki? Potrzebuję 2 sztuki w kolorze szarym, sprawę z chęcią załatwię przez allegro.
I apel do wszystkich - jeśli ktoś ma jeszcze z tym problem, radzę jechać do ASO i kupić sobie na zapas, jeśli jeszcze są.
Awatar użytkownika
By Dawid__B2 -  10 maja 2010, 13:24
 wielkopolskie
#24990
Tez mam z tym problem, tyle ze mam urwany jeden koleczek. Nie myslalem ze idzie go dokupic osobno, a za caly element na allegro wolali 150zl jakis czas temu i dalem sobie z tym spokoj. Oczywiscie jak bedzie mozliwosc dokupienia to sie pisze na to takze :)
By jurgeen -  10 maja 2010, 17:22
 pomorskie
#24998
Powiesz kołek do mocowania półki klapy - Golf V - to będą wiedzieli o co chodzi. Przynajmniej u mnie tak było. : )
Kolor tak jak wspominałem - szary, ale jeśli nie będzie w tym, mogę przygarnąć w jakimkolwiek kolorze.
By LeszekR -  11 maja 2010, 15:04
 wielkopolskie
#25040
Panowie ja miałem podobny problem. Udało mi się go rozwiązać z pozoru w sposób niechlujny ale do rzeczy. W miejsce kołeczka wkręciłem wkręt nastepnie zakryłem go w całości poxiliną która akurat w moim przypadku jest niemal identyczna z kolorem plastiku otaczającego tylne okno. Naprawdę efekt jest zadowalający i tylko sprawne oko zauważy różnicę.
By Pidzers -  11 maja 2010, 15:45
 dolnośląskie
#25041
LeszekR pisze:Panowie ja miałem podobny problem. Udało mi się go rozwiązać z pozoru w sposób niechlujny ale do rzeczy. W miejsce kołeczka wkręciłem wkręt nastepnie zakryłem go w całości poxiliną która akurat w moim przypadku jest niemal identyczna z kolorem plastiku otaczającego tylne okno. Naprawdę efekt jest zadowalający i tylko sprawne oko zauważy różnicę.
pokaż foto, czy warto oszczędzić 140pln :twisted: :twisted:
By pietrekth7 -  11 maja 2010, 18:00
 łódzkie
#25045
Witam też miałem ten problem. Wziąłem wkręty czarne króciutkie i wkręciłem w to miejsce . Nie widać tak bardzo że są wkręty. Nikt tego ze znajomych nie zobaczył. Problem z głowy :D


Pozdro