Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By shvmp00 -  04 lut 2021, 12:12
 łódzkie
#285019
Jestem szczęśliwym posiadaczem Golfa Plus - niestety w tym szczęściu są również niewygodne fotele Trendline. Zastanawiałem się nad wymianą foteli na inne i znalazłem ciekawą alternatywę - są to "kubełki" z Seata Altea. Czy poduszki będą współpracować z Plusem? Z tego co oglądałem to czysto teoretycznie wszystkie mocowania są takie same więc z tym raczej nie powinno być problemu. A może za dużo kombinuję i są wygodniejsze fotele z Plusa, które mi umknęły? Zależy mi bardzo na, nazwijmy to, pełnej regulacji i dobrym trzymaniu na boki. Z góry bardzo wam dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  05 lut 2021, 14:06
 śląskie
#285027
Mnie tam obojetne z czego by byly stolki aby wygodne. Te tredlainy to do siedzenia sie nie nadaja .
To auto to tylko taczkowóz.
Przymierzalem fotel z volvo s90 lecz nie zdziwiło mnie ze ni .... Nie pasuje. :sad:
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  06 lut 2021, 8:55
 pomorskie
#285032
Dexter23pl pisze:
05 lut 2021, 14:06
Mnie tam obojetne z czego by byly stolki aby wygodne.
Zawsze można u stolarza-tapicera zamówić kanapę i dopasować i dwie puchowe poduszki jako boczne airbagi, najlepiej z gęsim pierzem :P
Dexter23pl pisze:
05 lut 2021, 14:06

Przymierzalem fotel z volvo s90 lecz nie zdziwiło mnie ze ni .... Nie pasuje. :sad:
Mariusz strasznie mnie zawiodłeś, żeby to kto inny ale Ty nie dałeś rady dopasować!? :tooth: