Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By Stratoss -  30 lip 2021, 19:25
 łódzkie
#286786
Witam wszystkich. Dzisiaj zauważyłem taki problem ze centralnie na środku po podniesieniu gumowych wycieraczek jest smuga po wodzie która zaraz wysycha, ale czuć dotykiem że wykładzina jest mokra. Ogólnie jestem po wymianie szyby 8 lipca starą rozbił grad. I teraz moje pytanie raczej zły montaż czy gdzieś indziej leci? Jak tak to którędy? Ogólnie po wymianie szyby zauważyłem że po odpaleniu nawiewu bez klimy podczas deszczu szyby zaczyna mocno parować. Po włączeniu klimy szyba odparowuje, wyłączę znowu zachodzi ale tylko jak jest deszcz . I właśnie dzisiaj przyszło mi do głowy żeby zajrzeć pod dywaniki a tam u kierowcy centralnie na środku wilgoc pod dywanikiem. Byłem na myjni lejąc wodę i po czasie ilość wilgoci była większa bo nawet na dywaniku smuga była większa ale przez temp zaraz wyparowuje, na wykładzinie czuć że jest wigotna. Dziwi mnie też fakt że wykładzina jest wilgotna na środku wielkości pieści i nigdzie indziej. Nie widać też żeby się gdzieś woda skraplała lub szła struga po wykładzinie . Patrząc na montaż i klej wydaje mi się że coś słabo tam jest, ale nie widać nic przez osłony słupka. Na podszybiu woda nie stoi spływa normalnie. I teraz nie wiem czy reklamować szybę i montaż czy coś innego.
W dzień odbioru akurat bardzo mocno padał deszcz, wróciłem do domu i po czasie po deszczu jak włączyłem nawiew szyba tak zaszła ze papierem musiałem wycierać bo nie chciała odparować ale nawet na dworzu była kosmiczna wilgoc . Wcześniej nie miałem problemów z parowaniem chyba że mokry wszedłem lub naniosłem wody. Co myślicie?