Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  07 maja 2007, 11:18
 -------
#4836
szukam kolegi który ma oryginalnie w swoim golfiku t± ¿aluzje ko³o rêcznego na konsoli ¶rodkowej ....

mam kilka pytani na ten temat :
1. potrzebuje numer nadwozia samochodu bo w serwisie tego wymagaj± jak pytam o t± ¿aluzje w serwisie ...
2 czy na dnie tego schoweczka te gumowe wk³adki s± dwie czy 1 po³±czona
By Hulaj -  07 maja 2007, 12:48
 mazowieckie
#4837
Ad 2:

U mnie sa 2 te gumki.

pozdro
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  07 maja 2007, 13:24
 kujawsko-pomorskie
#4838
kamil 8000 pisze:szukam kolegi który ma oryginalnie w swoim golfiku t± ¿aluzje ko³o rêcznego na konsoli ¶rodkowej ....

mam kilka pytani na ten temat :
1. potrzebuje numer nadwozia samochodu bo w serwisie tego wymagaj± jak pytam o t± ¿aluzje w serwisie ...
2 czy na dnie tego schoweczka te gumowe wk³adki s± dwie czy 1 po³±czona
Ad 1 Trochê siê dziwiê ¿e pytaj± Ciê o Nr nadwozia. W Mk5 wystêpuje albo uchwyt kubków z roletk± albo bez. Uchwyt z roletk± ma symbol PR-6E3 i Nr kat 1KO 862 531A
Ad 2 W ¶rodku znajduj± siê dwie wk³adki gumowe 1KO 863 301B i 1KO 863 301C . Kupowa³em te wk³adki w serwisie do swojego uchwytu i kosztowa³o mnie to razem 25,00 z³. Do kompletu jest jeszcze otwieracz s³u¿±cy jako poprzeczka uchwytu ale koszt zakupu jego to 90,00 z³. Ja siê nie zdecydowa³em na zakup w serwisie tego otwieracza Nr 1KO 858 230
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  07 maja 2007, 13:47
 -------
#4840
daj spokuj ten otwieracz to przegiêcie ja te¿ sie o to pyta³em to jak mi po wiedzia³ to mnie a¿ zatka³o mi powiedzia³ 93z³ "wariaty" no w³a¶nie widzia³em ¿e ty Bruno kupi³e¶ co¶ takiego i mia³em ci pisaæ na pr. ale po my¶la³em ¿e masz komplet, ale jak ju¿ poda³e¶ numery katalogowe to bêdzie bez problemu ...

a masz tak ogólnie dostêp do numerów katalogowych ??
bo potrzebuje nr. takiego malutkiej dok³adki na samym dole przedniego zderzaka od GTI bo jej nie mam a jak sie tych baranów pytam to chc± dowód i nr. seryjny nadwozia a w moim dowodzie raczej odpowiedzi na znajd± haha :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  07 maja 2007, 14:44
 kujawsko-pomorskie
#4842
kamil 8000 pisze:daj spokuj ten otwieracz to przegiêcie ja te¿ sie o to pyta³em to jak mi po wiedzia³ to mnie a¿ zatka³o mi powiedzia³ 93z³ "wariaty" no w³a¶nie widzia³em ¿e ty Bruno kupi³e¶ co¶ takiego i mia³em ci pisaæ na pr. ale po my¶la³em ¿e masz komplet, ale jak ju¿ poda³e¶ numery katalogowe to bêdzie bez problemu ...

a masz tak ogólnie dostêp do numerów katalogowych ??
bo potrzebuje nr. takiego malutkiej dok³adki na samym dole przedniego zderzaka od GTI bo jej nie mam a jak sie tych baranów pytam to chc± dowód i nr. seryjny nadwozia a w moim dowodzie raczej odpowiedzi na znajd± haha :lol: :lol:
Mnie cena tego otwieracza te¿ zaszokowa³a i dlatego nie kupi³em a co do Nr katalogowych to mam i poni¿ej podajê.

Spoiler GT i GTI-----1KO 805 903 D --- to jest to co widaæ
Spoiler dó³ GTI------1KO 807 110 --- to jest pod spodem czego nie widaæ.
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  07 maja 2007, 17:57
 -------
#4849
maluszek pisze:
to pomalowane na czerwono jest ca³o¶ci± z tym pomalowanym na czarno i jest to bodaj¿e normalny vw body kit do gti, normalnie w kolorze czarny mat.
nic z tego kolego to s± 2 czê¶æ na 100% jestem pewien bo mam taki zderzak to czarna mam a tego czerwonego nie.. oczywi¶cie jest to oryginalna czê¶ci od GIT i w oryginale jest czarna to sie zgadza :D
Awatar użytkownika
By maluszek -  07 maja 2007, 18:58
 mazowieckie
#4853
kamil 8000 pisze:
maluszek pisze:
to pomalowane na czerwono jest ca³o¶ci± z tym pomalowanym na czarno i jest to bodaj¿e normalny vw body kit do gti, normalnie w kolorze czarny mat.
nic z tego kolego to s± 2 czê¶æ na 100% jestem pewien bo mam taki zderzak to czarna mam a tego czerwonego nie.. oczywi¶cie jest to oryginalna czê¶ci od GIT i w oryginale jest czarna to sie zgadza :D
a widzia³e¶ gdzie¶ t± czerwon± oddzielnie? bo nie wiem czy rozmawiamy o tym samym. tu jest euro gti wersja:

Obrazek

a wersja z body kitu us (dziura pomiêdzy spoilerem i dyfuzorem) jest na 100% z jednego kawa³ka.
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  07 maja 2007, 20:43
 -------
#4856
ogólnie to nie wiem jak± mam wersje tego zderzaka bo go do kupowa³em (bo nie mam GTI) zderzak nie mia³ nic tam na dole wiec za mówi³em ten du³ w serwisie ale nie wiedzia³em ¿e s± to 2 czê¶ci i jak odbiera³em to zobaczy³em ¿e czego¶ tam brakuje ale stwierdzi³em ¿e mi to nie potrzebne (ale teraz zmieniam zdanie :lol: ) jak mi nie wierzysz to obejrzyj sobie moj± furê w Katalogu tam na 2 fotkach mo¿na to zobaczyæ ¿e tego nie mam .... a miejsce na przykrêcenie tego jest ....
Awatar użytkownika
By krz_p -  08 maja 2007, 12:51
 wielkopolskie
#4871
w wersji Europejskiej dok³adka przedniego zderzaka jest dwuczê¶ciowa, niestety komp na którym mam ETKÊ chwilowo nie dzia³a wiêc nie pomogê z numerem czê¶ci
mo¿e spróbuj poszukaæ na www.golf5gti.com