Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By pazdzioszek84 -  20 lis 2013, 22:49
 -------
#111527
Letnie 215/45/17, zimówki nie pamiętam wymiarów ale na 100% są to 15-stki. Posiadam styropian z zestawem naprawczym ale chcę kupić koło dojazdowe. Czy takie koło będzie ok (125/70/18) pytam użytkowników golfów plus. Czy po wsadzeniu takiej dojazdówki podłoga będzie w poziomie? Czy będzie się "opierać" na feldze. Aha ma ktoś taką dojazdówkę na zbyciu za godziwe pieniądze :friends:
By Misiek86 -  29 maja 2016, 21:51
 mazowieckie
#229616
panowie ponawiam pytanie przedmówcy

czy wypełnienie bagażnika z pelnym kolem z golfa VI będzie dobre do golfa V, pytam, ponieważ nie mam dostepu do wglądu w nr tych części?

ewentualnie gdzie mogę kupić takie wypełnienie żeby wyrównać podłogę bo gaz założyłem i zbiornik lpg wystaje. oryginalny styrodur wypełnienia bagażnika będzie idealny ale nigdzie nie mogę znalesc. na allegro był dostępny z golfa VI ale nie wiem czy będzie pasował.

pomóżcie :)
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  29 maja 2016, 22:06
 dolnośląskie
#229620
Misiek86 pisze:panowie ponawiam pytanie przedmówcy

czy wypełnienie bagażnika z pelnym kolem z golfa VI będzie dobre do golfa V, pytam, ponieważ nie mam dostepu do wglądu w nr tych części?

ewentualnie gdzie mogę kupić takie wypełnienie żeby wyrównać podłogę bo gaz założyłem i zbiornik lpg wystaje. oryginalny styrodur wypełnienia bagażnika będzie idealny ale nigdzie nie mogę znalesc. na allegro był dostępny z golfa VI ale nie wiem czy będzie pasował.

pomóżcie :)
Pisz do @tajpej