Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By Mikas -  19 lut 2012, 19:02
 mazowieckie
#63139
A ja mam takie pytanko. Gdyż mam dojazdówkę o rozmiarze 16. Chciałem zapytać czy są jakieś inne wkłady (styropiany) aby zmieścić lewarek bo w moim golfie przeszkadza śruba mocująca.

Obrazek
By klepa -  19 lut 2012, 20:18
 warmińsko-mazurskie
#63146
Bo śrubę mocującą masz nie od tego zestawu, bo jest za długa, więc masz dwa wyjścia albo ucinasz tą co masz, albo kupujesz w serwisie krótszą pasującą do twojego zestawu.
By LukaszDestroYer -  19 lut 2012, 20:33
 -------
#63147
Tadek pisze:furbs dzięki ci bardzo :D o to mi właśnie chodziło i zgłupiałem widząc te fotki
gdyż mam pełne koło dojazdowe. i wyjmując koło zapasowe mam kawał okrągłej blachy :shock:
zaraz pójdę zrobić foto

dla porównania mój bagażnik

kto mi jest w stanie wyjaśnić dlaczego tak jest??
i teraz jestem bardzo ciekaw czy mi podpasuje do tej wnęki koło dojazdowe.
pod tym kawałem okrągłej blachy jest filtr węglowy, takie rozwiązanie szło na USA i Canade ;)
u mnie mam dojazdówkę 16
Awatar użytkownika
By Mikas -  19 lut 2012, 20:43
 mazowieckie
#63149
klepa pisze:Bo śrubę mocującą masz nie od tego zestawu, bo jest za długa, więc masz dwa wyjścia albo ucinasz tą co masz, albo kupujesz w serwisie krótszą pasującą do twojego zestawu.
no właśnie mam tą najmniejszą śrubę bo wymieniałem i nadal nie pasuje. Muszę chyba zmienić styropian ale nie wiem czy będzie pasował
Awatar użytkownika
By Tyson -  19 lut 2012, 21:41
 mazowieckie
#63159
Mikas pisze:A ja mam takie pytanko. Gdyż mam dojazdówkę o rozmiarze 16. Chciałem zapytać czy są jakieś inne wkłady (styropiany) aby zmieścić lewarek bo w moim golfie przeszkadza śruba mocująca.

Obrazek
a gdzie Ty masz lewarek?
To co rzuciło mi się oczy to zła kolejność. Fakt ja mam pełny zapas, ale u mnie idzie w tej kolejności: koło, nakrętka, styropian.
Styropian jest zapinany na taki paseczek. W dojazdówce może być inaczej.
Awatar użytkownika
By Mikas -  20 lut 2012, 0:15
 mazowieckie
#63171
Tysonq pisze:
Mikas pisze:A ja mam takie pytanko. Gdyż mam dojazdówkę o rozmiarze 16. Chciałem zapytać czy są jakieś inne wkłady (styropiany) aby zmieścić lewarek bo w moim golfie przeszkadza śruba mocująca.

Obrazek
a gdzie Ty masz lewarek?
To co rzuciło mi się oczy to zła kolejność. Fakt ja mam pełny zapas, ale u mnie idzie w tej kolejności: koło, nakrętka, styropian.
Styropian jest zapinany na taki paseczek. W dojazdówce może być inaczej.
no właśnie lewarka nie mogę tam wpasować, przeszkadza ta śruba a jak nie będzie tej śruby to koło latać będzie
Awatar użytkownika
By Mikas -  20 lut 2012, 17:38
 mazowieckie
#63224
klepa pisze:Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ja podejrzewam że ten styropian nie jest od Golfa, tylko od innej marki samochodu :wink:
Styropian jest oryginalny. Dziś byłem w ASO i mają taki sam. Spece z ASO zamówili jakaś mniejszą śrubę mocująca na jutro ma być i wszystko będzie wiadomo :)
By klepa -  21 lut 2012, 11:42
 warmińsko-mazurskie
#63273
Filodendron pisze:Kurde trochę się tym styropianem przejąłem, czy ten jest oryginalny i będzie pasować śruba z zestawu naprawczego, poradźcie?
http://allegro.pl/dojazdowka-dojazdowe- ... 47785.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;


Edit; chyba jedna nie, to chyba taka jak ma kolega?
Po pierwsze to niech ten Pan poda wymiary koła (opony), po drugie śruba z zestawu naprawczego będzie za długa, albo obcinasz, albo kupujesz krótszą nową.
By Filodendron -  21 lut 2012, 12:49
 -------
#63275
klepa pisze:
Filodendron pisze:Kurde trochę się tym styropianem przejąłem, czy ten jest oryginalny i będzie pasować śruba z zestawu naprawczego, poradźcie?
http://allegro.pl/dojazdowka-dojazdowe- ... 47785.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;


Edit; chyba jedna nie, to chyba taka jak ma kolega?
Po pierwsze to niech ten Pan poda wymiary koła (opony), po drugie śruba z zestawu naprawczego będzie za długa, albo obcinasz, albo kupujesz krótszą nową.
125/70/R16 na oponie jest, ale fakt powinien to jasno napisać.
Awatar użytkownika
By Mikas -  21 lut 2012, 17:42
 mazowieckie
#63311
Byłem dziś w ASO po śrubę :) Pasuje idealnie i lewarek wchodzi w styropian :)
Miałem śrubę o rozmiarze 109 MM i była za długa przez co nie mogłem wpasować lewarka :)
Kupiłem śrubę o rozmiarze 49 MM za 21.54 zł i wszystko pasuje :)

Jak ktoś potrzebuje śruby o rozmiarze 109 MM i nakrętki to chętnie sprzedam za grosze :)