Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By czernsmolista -  13 lut 2015, 21:14
 śląskie
#166140
No wlasnie w aso za calosc poszycia na siedzenie uslyszalem 1700zl plus 3 miesiace czekania haha:-) troszke sporo. Poszukal bym stolka pasazera i sam dol przelozyl na miejsce kierowcy tylko nawet symbolu wzoru nie znam a napewno pasazera siedzisko bylo by mniej zmeczone. Nie mam katastrofy z tym siedzeniem ale kole mnie to w oczy.
By pavlo1234567 -  17 lut 2015, 10:24
 mazowieckie
#166633
Witam mam mały problem nigdzie nie mogę dostać materiału na obszycie boczków w golfie IV wersja "generation" . Już któryś tapicer u którego byłem odsyła mnie mówiąc ze nigdzie na hurtowni nie ma takiego materiału :/ Czy możecie jakoś pomóc ?
Fotka tego materiału http://img1.sprzedajemy.pl/540x405_volk ... 547586.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; Proszę o szybką pomoc .
Ostatnio zmieniony 17 lut 2015, 10:42 przez pavlo1234567, łącznie zmieniany 2 razy.
By mich_10 -  17 lut 2015, 23:28
 mazowieckie
#166738
pavlo1234567 pisze:MI tylko chodzi o kolor czy odcień żeby nie różniło sie zbytnio :-/

VW zastrzega sobie prawo do wzorników/odcieni/materiałów wykonanych na tapicerce do parunastu lat od rozpoczęcia produkcji danego modelu , nie wiem ile dokładnie ale minimum 15lat , także kupienie identycznego (nowego) materiału poza ASO graniczy tak naprawdę z cudem sam się o tym przekonałem gdy szukałem alternatywy tańszej by naprawić u siebie fotel informacje te dostałem od kilku tapicerów w woj.mazowieckim , w samym modelu mk5 GTI to już jako ciekawostka na przestrzeni produkcji wychodziło kilka różnych odcieni tapicerki mowa o boczkach kolor (antracyt) nie mylić oczywiście z kratą na środku fotela , więc jeżeli potrzebujesz kupić materiał to tylko aso bądź tak jak pisał ktoś wcześniej używany fotel/kanapa w dobrym stanie na rynku wtórnym , Pozdrawiam :)
By trzeci5 -  20 lut 2015, 15:56
 śląskie
#167097
pavlo1234567 pisze:a Czy jest takie coś jak nr koloru tapicerki ?? Bo ostatnio jeden tapicer powiedział ze musze gdzieś taki mieć i po tym nr dobierze mi odcień :-/
Witam mi udało się kiedyś kupić odpowiedni materiał jak robiłem słupek ze wskaźnikiem doładowania do mojego MK IV tez generationa, za 0,5mb zapłaciłem 11ppln,kupiłem go w hurtowni z materiałami i akcesoriami tapicerskimi,a jak dawałem deskę do obszycia skórą w moim MK V to pytałem tapicera czy obszyje mi foteliki dziecięce kratą GTI to powiedział że nie ma problemu bo ma dostęp do hurtowni do odpowiednich materiałów,tak to wyglądało,pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
By pavlo1234567 -  23 lut 2015, 20:35
 mazowieckie
#167566
trzeci5 pisze:
pavlo1234567 pisze:a Czy jest takie coś jak nr koloru tapicerki ?? Bo ostatnio jeden tapicer powiedział ze musze gdzieś taki mieć i po tym nr dobierze mi odcień :-/
Witam mi udało się kiedyś kupić odpowiedni materiał jak robiłem słupek ze wskaźnikiem doładowania do mojego MK IV tez generationa, za 0,5mb zapłaciłem 11ppln,kupiłem go w hurtowni z materiałami i akcesoriami tapicerskimi,a jak dawałem deskę do obszycia skórą w moim MK V to pytałem tapicera czy obszyje mi foteliki dziecięce kratą GTI to powiedział że nie ma problemu bo ma dostęp do hurtowni do odpowiednich materiałów,tak to wyglądało,pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
A miałeś może jakis kod tego materiału lub numer ?