Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  14 lip 2015, 20:02
 dolnośląskie
#185273
gral48 pisze:Dzięki "ARTUR", nowe fotele mam z poduchami, rozumiem , że tylko muszę przełożyć ( przelutować ) wtyczki,
czyli patrząc na brązowe zamieniam niebieski w miejsce zielonego itd.
A nie można "jakos" rozebrać tych wtyczek???
Niestety nie pasuja. Musisz cala instalacje spod foteli z mkv przelozyc do foteli z mk6. Jedyne co jeszcze musisz zrobic to wlasnie obciac wtyczki poduszek i je przelutowac. Niestety nie da sie ich zamienic/rozebrac

Pamietaj najpierw przyrownujesz wtyczki i patrzysz na kolory kabli jakie i gdzie ida. To zdjecie jest troche z dupy bo jedna wtyczka jest poziomo a druga pionowo...
Ustaw je obie w poziomie lub pionie wsuwkami w jednakowym kierunku i wtedy podaj kolory kabli
Awatar użytkownika
By gral48 -  14 lip 2015, 20:47
 pomorskie
#185279
Sorry, widocznie jestem za tępy, nie rozumiem jaka instalację mam przełożyć?
Mam całe fotele z poduchami i okablowaniem od 6-ki, grzanie jest OK, zajętość fotela też, tylko wtyczka która wchodzi do podłogi jest "inna" ( węższa o około 2 mm )

to sa fotele 5-ki
Obrazek
tutaj fotele od 6-ki
Obrazek
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  14 lip 2015, 20:55
 dolnośląskie
#185280
Instalacja grzanych foteli z roku 2005 rozni sie od tej z po 2006 jak i z mk6. Grzanie w mk5 przed 2006 odbywa sie za pomoca 2 osobnych sterownikow pod fotelami a po 2006 roku jest tylko jeden sterownik po fotelem kierowcy. Przerabialem to ostatnio u siebie wiec jestem na biezaco :oczko:

Musisz cala instalacje elektryczna spod foteli z mkv wyjac i przelozyc do nowych foteli - powpinac w odpowiednie kostki...
Teraz juz panimaju?
Awatar użytkownika
By gral48 -  14 lip 2015, 21:01
 pomorskie
#185283
Dzięki Artur i Golfer_1984.
Ja cały czas myslę TYLKO o poduszkach, "grzania" na razie nie chce podłączać. zresztą grzanie ma osobne wtyczki.
czyli zostaliśmy tylko przy zamianie wtyczek :yahoo:
Pozdrawiam :pepsi: :burp:
Awatar użytkownika
By gral48 -  15 lip 2015, 14:42
 pomorskie
#185353
Wtyczki przelutowane tak jak podpowiadał kolega "ARTUR".
Skasowane świecaca -i komunikat błędu poduszki VCDSem
i wszystko jest OK.
Wielkie podziękowania dla ARTURA i Golfer_1984
pozdrawiam :burp: