Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  24 sie 2008, 21:12
 -------
#11615
Witam
Nabylem cale wnetrze skorzane od jetty 2007. fotel przedni posiada elektryczna regulacje nachylenia oparcia oraz podgrzewane obydwa przednie fotele. przednie i tylne boczki posiadaja szyby elektryczne oraz blokowanie drzwi od wewnatrz moj golf posiada przednie szyby elektryczne tyne manualne oraz zamykanie drzwi od wewnatrz tylko od str. kierowcy

szukam kogos kto mi to zamontuje z demontarzem welurowej tapicerki i pzelozeniem poduszek w fotelach przednich oraz pociagniecia elektryki do tylnych szyb i zamkniec od wew. i podgrzewanie foteli.

jesli znacie w okolicy warszawy jakies dobre warsztaty lub polecane i oczywiscie za rozsadna cene prosze o pomoc.:) :cry:
Awatar użytkownika
By maluszek -  25 sie 2008, 3:10
 mazowieckie
#11621
XenosagaII pisze:Witam
Nabylem cale wnetrze skorzane od jetty 2007. fotel przedni posiada elektryczna regulacje nachylenia oparcia oraz podgrzewane obydwa przednie fotele. przednie i tylne boczki posiadaja szyby elektryczne oraz blokowanie drzwi od wewnatrz moj golf posiada przednie szyby elektryczne tyne manualne oraz zamykanie drzwi od wewnatrz tylko od str. kierowcy
Trochê roboty bêdziesz mia³...

1. Fotele: zasilanie foteli idzie kablem grubym jak palec. No, mo¿e trochê cieñszym. Do tego bezpiecznik jest zainstalowany w innym miejscu (nad kontrolerem elektryki). Do pogrzewania bêdziesz potrzebowa³ wymieniæ panel climatica/climatronica, w zale¿no¶ci od tego co tam masz, na taki z potencjometrami.

2. Tylne boczki wymagaj± chyba poci±gniêcia CAN/LIN busa (je¶li mnie pamiêæ nie myli VW zmieni³o w którym¶ momencie komunikacjê modu³ów w drzwiach). Do tego inne kontrolery/silniki szyb w tylnych drzwiach. Do tego najprawdopodobniej inny modu³ komfortu (4 drzwi zamiast 2).

Trzeba wyj±æ fotele i ca³± deskê, ¿eby to porz±dnie okablowaæ. Robi³em taki manerw, ale ja poszed³em na ³atwiznê wykorzystuj±c kable z wi±zki z samochodu, w którym by³y te siedzenia, które zainstalowa³em.
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  26 sie 2008, 12:46
 -------
#11704
S³ysza³em ze elektryka fotela wystarczy podpiac pod jakiekolwiek zasilanie np zapalniczke:) podgrzewanie to juz niebardzo wiem:( panel mam dodatkowy zreszta podgrzewanie mozna zrobic pozniej. Najwazniejsze to te cholerne hehe boczki. otwieranie drzwi moge ominac i wykorzystac zaslepki ze starych ale elek. szyby musze zrobic:(
By kuchar -  22 mar 2016, 13:15
 śląskie
#221007
Witam, znalazłem w bardzo okazyjnej cenie komplet foteli skórzanych, ale mam kilka pytań.
Czy przednie fotele i tylna kanapa 5D pasują do 3D?
Jak najlepiej i najtaniej rozwiązać sprawę z pochylaniem foteli? przerzucić skórę na stare fotele u tapicera?
Czy jeśli nowe fotele mają grzanie, a stare nie, będzie inna wtyczka?