Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By przemo564 -  12 kwie 2016, 22:23
 łódzkie
#224297
Jak to zdjecie co wkleiłeś przedstawia twój samochód to nie musisz nic kupować ten metalowy poprzeczny element z logo VW to jest wlaśnie ten otwieracz który jak pisam Mettenos możesz umieścić w schowku na 2 sposoby
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2016, 22:44 przez przemo564, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  12 kwie 2016, 22:26
 pomorskie
#224299
matiees pisze:Dzięki Panowie, nie wiedziałem, że to po prostu otwieracz, myślałem, że to mała przegródka. Już zamawiam :)

Przecież masz wszystko jak fabryka nakazała, nie rozumiesz? Co i po co chcesz zamawiać? Wysuń tę przegrodkę de facto otwieracz i włóż w wytłoczenie. Chcesz mieć dwa otwieracze? Po co?
By matiees -  27 kwie 2016, 23:45
 świętokrzyskie
#226207
Mettenoos pisze: Przecież masz wszystko jak fabryka nakazała, nie rozumiesz? Co i po co chcesz zamawiać? Wysuń tę przegrodkę de facto otwieracz i włóż w wytłoczenie. Chcesz mieć dwa otwieracze? Po co?
matiees pisze:Jest tam miejsce na metalowy element, podobny do otwieracza do butelek, którego mi niestety brakuje.
Kolego Mettenoos, napisałem, że brakuje mi tego elementu, nie ma co się unosić :)

Zamówiłem na ali, dzięki bardzo :)
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  28 kwie 2016, 12:33
 pomorskie
#226224
matiees pisze:
Mettenoos pisze: Przecież masz wszystko jak fabryka nakazała, nie rozumiesz? Co i po co chcesz zamawiać? Wysuń tę przegrodkę de facto otwieracz i włóż w wytłoczenie. Chcesz mieć dwa otwieracze? Po co?
matiees pisze:Jest tam miejsce na metalowy element, podobny do otwieracza do butelek, którego mi niestety brakuje.
Kolego Mettenoos, napisałem, że brakuje mi tego elementu, nie ma co się unosić :)

Zamówiłem na ali, dzięki bardzo :)
nikt się nie unosi tylko tak niejasno napisałeś do tego pokazując zdjęcie, że ciężko było zrozumieć o co chodzi, zresztą nie tylko ja miałem wątpliwości. Skoro się wyjaśniło to super