Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By RekinPoznan -  18 maja 2014, 11:44
 wielkopolskie
#131659
Witajcie


Czy ktoś z was ma u siebie założony przedni zderzak GTI Look made in chi.. zapewne ? , czy warto iść w tym kierunku ? jak wygląda sprawa spasowania wszystkiego ?
Cena w okolicach 500zł za nowy pod malowanie zderzak wydaje się być atrakcyjna w porównaniu do ori i z niepewnością otrzymania wybrakowanego elementu , spawanego lub połamanego , dodatkowo gti look pasuje P&P do zwykłej mk5 także spryski , halogeny wszystko ma ładnie pasować.
Kto się wypowie w tej kwestii ?

Pozdrowionka Krzysztof
Awatar użytkownika
By tajpej -  18 maja 2014, 11:50
 małopolskie
#131661
tak wygląda na golfie znajomego
Obrazek
kolega dał 500 zł za używany z kompletem kratek grillem i halogenami
montowałem go osobiście i powiem że tragedii nie ma trochę w jednym miejscu trzeba było podciąć aby ładnie siadł
By Cichy90 -  18 maja 2014, 13:58
 śląskie
#131690
Ja mam zamontowany gti look u siebie. Made in taiwan, pasują halgeny ze zwykłej wersji, było troczkę rzeźby przy spasowaniu, ale jak na zamiennik to usiadł całkiem dobrze :) Zerknij do kartoteki. Jedyny duży minus to taki, że dokładka jest też odlana z jednej formy razem z resztą zderzaka i nie ma możliwości demontażu i załżenia np. ED30
Awatar użytkownika
By RekinPoznan -  18 maja 2014, 14:35
 wielkopolskie
#131692
Cichy90 pisze:Ja mam zamontowany gti look u siebie. Made in taiwan, pasują halgeny ze zwykłej wersji, było troczkę rzeźby przy spasowaniu, ale jak na zamiennik to usiadł całkiem dobrze :) Zerknij do kartoteki. Jedyny duży minus to taki, że dokładka jest też odlana z jednej formy razem z resztą zderzaka i nie ma możliwości demontażu i załżenia np. ED30
Zobacz na 3 posta na zdjęciu z Allegro widać że tu jest możliwość montażu dokładki ? czyżby był różne wersję Looka ?

Spryski pasowały P&P ?
By Cichy90 -  18 maja 2014, 15:04
 śląskie
#131696
To nie jest gti look, tylko zamiennik oryginału do gti. Czyli i tak podcinanie, albo wymiana pasa. A co do sprysków, to pasowały p&p, ale trzymają się tylko na jednej śrubie. Mimo wszystko siedzą stabilnie, nie ma problemów. Nie było możliwości przykręcenia tych obejm, bo schrzanili mocowania. Aa no i styropianowe wypełnienie też wyleciało, bo trzeba by było je podcinać. Nie dało się go spasować jak należy. Godzina roboty i zderzak zamontowany. Szczerze mówiąc, to chyba lepiej założyć ori i podciąć, ale gti-look jest tańszy, a wygląda praktycznie tak samo. Jedyna różnica to kratki boczne, bo są przystosowane do zwykłych halogenów :)

edit: Zderzak z linku nie ma zaślepek pod spryski

http://allegro.pl/zderzak-przedni-vw-go ... 65323.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja mam zdeś od tego gościa. Podkładka pod tablicę była w komplecie.
By trzeci5 -  18 maja 2014, 22:56
 śląskie
#131744
Cichy90 pisze:Ja mam zamontowany gti look u siebie. Made in taiwan, pasują halgeny ze zwykłej wersji, było troczkę rzeźby przy spasowaniu, ale jak na zamiennik to usiadł całkiem dobrze :) Zerknij do kartoteki. Jedyny duży minus to taki, że dokładka jest też odlana z jednej formy razem z resztą zderzaka i nie ma możliwości demontażu i załżenia np. ED30
ja tez wcześniej miałem GTI look razem z dokładką i właśnie to że nie szło zmienić dokładki popchnęło mnie do zmiany na ori z dokładka E30 do tego zmiana pasa i ślizgów pod lampy bo szkoda było ciac zderzak,poza tym ten GTI look ładnie pasował tyle ze ja do tego zderzaka musiałem dać halogeny od GTI
By hubert1441 -  26 maja 2014, 23:37
 -------
#132847
Koledzy ja mam zwyklego mk v i 3 drzwiowy 2.0 fsi
Chcialbym zmienic mu ryjek ;p jakis gt, gti...
Czy jest mozliwosc jakos zamontowac ktorys bez jakis przerobek czy montaz wyzej wymienionych wiaze sie z cieciem badz wymiana pasa
By trzeci5 -  27 maja 2014, 11:02
 śląskie
#132880
Kuba_84 pisze:Niestety nie ma możliwości tylko tak zwany GTI Look zamontujesz bez przeróbek pasa bądź jego wymiany :-)
przy wymianie na ori zderzak GTI nie robisz przeróbek pasa tylko podcinasz zderzak
hubert1441 pisze:Czy jest mozliwosc jakos zamontowac ktorys bez jakis przerobek czy montaz wyzej wymienionych wiaze sie z cieciem badz wymiana pasa
tak jak kolega wyżej pisał bez przeróbek to jedynie zderzak GTI look podejdzie
By hubert1441 -  10 lis 2014, 11:11
 -------
#150042
Moze ma ktos taki gt look do sprzedania :P
I wgl ktos gdzies w okolicach warszawy montowal cos takiego bo szczerze sam sie boje ruszac nie mam takich zdolnosci :P
Badz ktorys z forumowiczow podjalby sie takiej zamianki :)