Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
By serikus -  03 lis 2014, 16:34
 małopolskie
#149191
Witam!

Mam takie pytania, mam do kupienia kompletny wydech z golfa VI 2.0 TDI CR, wygląda tak
Obrazek

Czy będzie on pasował do mojej V 1.9 tdi? Chodzi o zaczepy i wycięcie pod wydech w zderzaku GTI?

Pytam, bo może ktoś już się tak bawił albo próbował...

Dzięki za odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  04 lis 2014, 18:45
 pomorskie
#149382
serikus pisze:
Czy będzie on pasował do mojej V 1.9 tdi?

Pytam, bo może ktoś już się tak bawił albo próbował...


he he, ale pytanie :D raczej z typu "retorycznych" :D
Patrząc na to, że w tej wersji z tyłu są takie same wahacze i układ tłumika jak w piątce to powinno dać się to zrobić, pytanie jedynie o długość końcówki wydechu w porównaniu do GTI MkV
By malinex2 -  09 lis 2014, 12:33
 łódzkie
#149919
Sam chce wykonac taka przerobke , bo mam ukryty wydech za dokladka . Kupilem i zalozylem juz dokladke od GTI ,ale ni jak nie moge wymyslec jak by tu wpasowac i wyprowadzic taki wydech . Sa na alle drogo dedykowane wydechy Sportowe Inoxa ,ale za taka kase wole wymodzic cos sam a reszte kasy poswiecic na zderzak przedni + malowanie . Co najlepiej podchodzi zamiast tego koncowego wydechu ? wydech z 2.0 tdi sam koncowy pasuje ? ogladalem zdjecia i wyglada podobnie , lecz ma wyprowadzone krany na prosto co mnie wlasnie interesuje . Duzo ludzi przerabialo temat , podzielcie sie doswiadczeniami to bd mniej pytan tego typu ...
By malinex2 -  09 lis 2014, 22:23
 łódzkie
#150011
dexter23pl pisze:Ja po prostu kupiłem dwa kolanka stalowe i kawałek rurki z układu wydechowego. Pospawane i gitara. Fotka jest chyba w mojej kartotece
mowisz o takich kolankach do spawania stali gazowo ? jakiego Fi uzyles ? koncowki dokupywales i sztukowales czy jakis dostales zestaw na 2 rurki? wydech nie przenosi Ci drgan ? wiadomo ze mocowania sa dosc solidne i trzymaja po obu stronach ,ale troche sie obawiam ,zeby mi nie przytopilo dokladki