Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
By lisik -  21 mar 2009, 14:49
 -------
#15706
Czesc, zauwazylem ze sa dwie wersje zderzaka w jetta,
roznia sie w okolicach kratek na halogeny a mianowicie jedne zderzaki maja wyciecie na szersza listwe a drugie maja profil taki jak w gti, bez tego wciecia.
O co z tym chodzi? To sa roznice w rocznikach czy jak?
Ponizej zdjecia pogladowe...

Obrazek

Obrazek


Tutaj akurat jest wersja usa ta druga ale w europejskich tez sa waskie listwy
By lisik -  21 mar 2009, 15:03
 -------
#15707
No a z kolei w gt tez widze rozne kratki :/
Jestem w kropce bo ukradli mi halogeny zw zderzaka gti i potrzebuje kratki bez halogenow bo widze ze regularnie kradna u mnie na parkingu :(
no i nie wiem jakie beda pasowaly :(

Czy sa takie ale w wersji bez halogenów?

Obrazek

a z kolei w innym GT sa takie i o co w tym chodzi?

Obrazek
Awatar użytkownika
By team-am -  21 mar 2009, 22:20
 łódzkie
#15724
1 zdjecie to Jetta wersja Europejska, 2 to USA, nie jest to zalezne od rocznika, po prostu w EU i US sa inne zderzaki wlasnie o to wyciecie. Generalnie sprawa wyglada tak ze zderzak z Jetty USA jest taki sam jak zderzaki GT GTI i w nich kratki mozna zmieniaæ naprzemiennie. Na 3 zdjeciu kratki sa z limitowanej serii R-Line. Przejrzyj moj± kartotekê, u siebie mam zderzak zrobiony na styl Jetty US
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  22 mar 2009, 22:16
 -------
#15751
no tak wszytko ³adnie ale nie bardzo rozumiem po co ty siê pytasz o kratki od Jetty jak one s± stylistycznie inne od GTI... przecie¿ w Jette s± paski a w GTI jest motyw plastra miodu ....... wiêc nie kapuje :? :?
By adrin -  22 mar 2009, 22:20
 -------
#15752
ja tez nie wiem o jakie roznice im chodzi mogli by narysowac w paincie :D
By lisik -  25 mar 2009, 10:51
 -------
#15829
kamil 8000 pisze:no tak wszytko ³adnie ale nie bardzo rozumiem po co ty siê pytasz o kratki od Jetty jak one s± stylistycznie inne od GTI... przecie¿ w Jette s± paski a w GTI jest motyw plastra miodu ....... wiêc nie kapuje :? :?

Jak dla mnie bomba :D

Obrazek
Awatar użytkownika
By Bruce -  25 mar 2009, 13:40
 mazowieckie
#15830
Ten zderzak wyzej, nie jest oryginalny.

Oryginal prosze :D

Obrazek
Awatar użytkownika
By team-am -  25 mar 2009, 17:53
 łódzkie
#15840
Bruce pisze:Ten zderzak wyzej, nie jest oryginalny.

Oryginal prosze :D
Ten zderzak jest oryginalny, grill GTI, boczne kratki R-Line, srodek moze tez lub Jetta
Awatar użytkownika
By cyprianmeister -  25 mar 2009, 19:14
 pomorskie
#15841
hehe :) kombinujecie koledzy :) to ostatnie foto , niebieskie auto to Jetta GLI , wersja tylko na stany zdaje sie , w kazdym razie zderzak na tym foto jest oryginalny , dla jetty GLI oczywiscie. A tutaj inne foty tez wyzej wymieniona Jetta , zwroccie uwage na grill pisze wyraznie GLI :)

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  25 mar 2009, 19:53
 -------
#15842
Jak dla mnie bomba :D

Obrazek[/quote]


no powiem ci ¿e rewelka 8) ale jak dla mnie to mo¿e zamiast oryginalnych halogenów to kupiæ kratki be¿ halogenów i zamontowa³ bym halogeny diodowe od Audi S-line
By lisik -  25 mar 2009, 21:04
 -------
#15843
nie nie nie :)
No ale dla mnie wlasnie sek w tym ze nie chce halogenow :) Bo mnie skaleczyli na jakies 300-400 zeta :)
A jak mi diody od sline ukradn± to mnie skroj± na dobre 1200z³ :)
Ostatecznie ju¿ zamówi³em od zwyk³ego GT bez halogenow- ale cena spora bo ok 180 za 2 sztuki wyjdzie :(
Awatar użytkownika
By Bruce -  26 mar 2009, 11:39
 mazowieckie
#15850
lisik pisze:nie nie nie :)
No ale dla mnie wlasnie sek w tym ze nie chce halogenow :) Bo mnie skaleczyli na jakies 300-400 zeta :)
A jak mi diody od sline ukradn± to mnie skroj± na dobre 1200z³ :)
Ostatecznie ju¿ zamówi³em od zwyk³ego GT bez halogenow- ale cena spora bo ok 180 za 2 sztuki wyjdzie :(
No niestety te kratki sa do dostania tylko w ASO i drogo wychodza.
By tomekb29 -  26 sie 2009, 23:00
 -------
#16934
Witam

mam gV 08 r 1.4 TSI i chciałem założyć zderzak z gti lub varianta ale niestety w żadnym ASO nie są w stanie mi powiedzieć czy jest to mozliwe i jaki jest ewentualny koszt , proszę o info czy ktoś przerabiał taki temat

pozdro :D
Awatar użytkownika
By team-am -  26 sie 2009, 23:16
 łódzkie
#16936
Wszystko jest na forum, poszukaj. Krotko mówiąc do wymiany pas przedni lub zostawic oryginalny i podciąć w odpowiednich miejscach zderzak GTI. Jezeli masz halogeny to one tez sa do wymiany. Koszty- zalezy za ile co kupisz na alledrogo itp :wink:
Awatar użytkownika
By fredric -  29 sie 2009, 18:20
 mazowieckie
#16957
kamil 8000 pisze:Jak dla mnie bomba :D

Obrazek

[/quote]
Powiem wam że fajnie wygląda wreszcie coś innego niż ala gti i jetta front :)