Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By npb -  14 kwie 2009, 10:34
 -------
#16160
ewidentnie masz co¶ nie halo, mam auto z 2004 r i u mnie ten próg wyglada zdecydowanie lepiej, reasumuj±c VW schodzi na psy !!!
By guzzi -  14 kwie 2009, 12:39
 -------
#16163
Tysonq, grzej do ASO i to czym prêdzej, nie ma na co czekaæ, je¿eli to tylko opuszczone drzwi to bym siê cieszy³. Wspó³czujê.
By chomik -  14 kwie 2009, 18:28
 warmińsko-mazurskie
#16172
W moim 12 letnim mk IV wygl±da to tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Otarcie poni¿ej wygl±da podobnie jak u kolegi Tysong

Obrazek

Przyczyn± by³ "ko³eczek" który wypad³ z drzwi i opad³a uszczelka

Obrazek

Jako¶æ fotek troche kiepska ale by³o na szybko robione :wink:
By guzzi -  14 kwie 2009, 19:05
 -------
#16173
obejrza³em dzisiaj Swojego no i rzeczywi¶cie pocz±tki otaræ na tylnych wnêkach symetrycznie po prawej i lewej strony, 20 cm w górê od ucha zamka(pos³u¿ê siê zdjêciem chomika:
Obrazek
i pomy¶la³em sobie ¿e je¿eli by to zabezpieczyæ przezroczysta folia, któr± u¿ywaj± w ASO do zabezpieczenia progów za³adowczych na tylnym zderzaku?
Nie ulega te¿ w±tpliwo¶ci ¿e wadê nale¿y zg³osiæ.
By kuba94 -  14 kwie 2009, 21:36
 pomorskie
#16179
w tych miejscach jak progi i tylne drzwi na progach i s³upkach mam naklejona folie przezroczysta tak ¿e nie ma ¿adnych obtaræ,auto kupi³em roczne i to ju¿ by³o na aucie tak ¿e nie wiem czy poprzedni w³a¶ciciel to naklei³ czy kupi³ z tym ju¿ przy myciu zerwalem folie z tylnych drzwi na progu . Jest to zwyk³a folia przezroczysta tak stwierdzi³ pan ze sklepu z foliami . kupi³em u niego nowa naklei³em i jest ok a prawie tego nie widac a jak auto lekko przy kurzone to juz wogóle nic nie widac
Awatar użytkownika
By Tyson -  14 kwie 2009, 22:51
 mazowieckie
#16183
na dniach zadzwonie do ASO i zobaczymy co powiedza, ale zapewne beda kazali przyjechac, zostawic samochod na 2-3 dni, poprawia drzwi (jezeli taka bedzie przyczyna) i pomaluja...
Mysle o jakims ASO w stolicy, jakies propozycje?
Sporo dobrego czytalem w topicu o gajewskiej... chociaz dobre opinie mial tez szewczyk, ale zdarzaly sie tez negatywne, ale zapewne kazdy serwis ma dobre i zle zdanie o sobie.
Awatar użytkownika
By Tyson -  18 kwie 2009, 23:30
 mazowieckie
#16292
Obrazek

ladnie prawda? :)

Na szczescie obylo sie bez interwencji partaczy z ASO :D

Wrocilem dzisiaj z roboty, piekna pogoda i cos mnie podkusilo, zeby te swoje progi potraktowac pasta tempo, jak pomyslalem tak uczynilem...
Ciezko szlo, ale efekt jest taki ze owe otarcia zniknely! Zapewne to byly pozostalosci kleju po foliach zabezpieczajacych (przy odbiorze nawet dokladnie ich nie zdjeli). Musial to byl bardzo mocny klej, bo past± tempo czyscilem tak zawziecie, jak kiedys pastowalem drzwi w seacie, na ktorych byly drobiny asfaltu. Zeby wszystko w naszych VW bylo tak mocne jak ten klej :D
Moj± sprawê oficjalnie oglaszam za zamkniet±. pozdr.
By AdamekS -  19 kwie 2009, 5:04
 -------
#16295
Tysonq pisze:ladnie prawda? :)
No jest gitara, ten Okocim te¿ dobry :wink:
Awatar użytkownika
By PotaS -  19 kwie 2009, 8:27
 warmińsko-mazurskie
#16296
Przy takiej robocie to pragnienie wzrasta :)

Ja u siebie ¿adnych zarysowañ na progach nie zaobserwowa³em.
Awatar użytkownika
By Tyson -  19 kwie 2009, 10:10
 mazowieckie
#16297
AdamekS pisze: No jest gitara, ten Okocim te¿ dobry :wink:
wczoraj pierwszy raz go pilem i musze powiedziec ze jest taki lajtowy :)
Moze dlatego wyjatkowo mi smakowal, bo odnioslem sukces z progami :D
p.s. przy browarku zawsze lepiej sie pracuje przy samochodzie :)