Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By Zalman -  05 kwie 2015, 21:43
 małopolskie
#172764
hmmmm
hmmm hmmm trudno powiedzieć. Dziury się zgadzaja, Jest tak jakby delikanie przesunięty w bok o 1mm, u góry wpizdu odstaje. Ale działa :P skłoniło mnie na zakup tego znaczka bo miał odpływ zrobiony :) ale aktualnie będę próbować zrobić z 2 znaczków jeden :) zobaczymy czy cos z tego wyjdzie a jak nie to zakupi się od golfa VI ostatecznie.

Obrazek
Obrazek
By gop_8 -  07 kwie 2015, 21:35
 zachodniopomorskie
#172947
Zalman pisze:hmmmm
hmmm hmmm trudno powiedzieć. Dziury się zgadzaja, Jest tak jakby delikanie przesunięty w bok o 1mm, u góry wpizdu odstaje. Ale działa :P skłoniło mnie na zakup tego znaczka bo miał odpływ zrobiony :) ale aktualnie będę próbować zrobić z 2 znaczków jeden :) zobaczymy czy cos z tego wyjdzie a jak nie to zakupi się od golfa VI ostatecznie.
Dzięki za odpowiedź. Właśnie na tym mi zależało. Miałem okazję kupić w dobrej cenie znaczek z odpływem (nawet z kamerą) - na tym mi zależało (mam nową klapę :) ) Zrozumiałem, że jest przekręcony/zrotowany.
PS
jaki jest numer od VI zależy mi na odpływie
Awatar użytkownika
By Ramzes -  07 kwie 2015, 22:26
 kujawsko-pomorskie
#172961
gop_8 pisze:
Zalman pisze:hmmmm
hmmm hmmm trudno powiedzieć. Dziury się zgadzaja, Jest tak jakby delikanie przesunięty w bok o 1mm, u góry wpizdu odstaje. Ale działa :P skłoniło mnie na zakup tego znaczka bo miał odpływ zrobiony :) ale aktualnie będę próbować zrobić z 2 znaczków jeden :) zobaczymy czy cos z tego wyjdzie a jak nie to zakupi się od golfa VI ostatecznie.
Dzięki za odpowiedź. Właśnie na tym mi zależało. Miałem okazję kupić w dobrej cenie znaczek z odpływem (nawet z kamerą) - na tym mi zależało (mam nową klapę :) ) Zrozumiałem, że jest przekręcony/zrotowany.
PS
jaki jest numer od VI zależy mi na odpływie
Jak chcesz moge Ci odsprzedac od emblem od VI ale bez odplywu.
By gop_8 -  08 kwie 2015, 17:42
 zachodniopomorskie
#173064
Ramzes pisze:
A-R-T-U-R pisze:
gop_8 pisze:Znasz może numery z VI z odpływem?
z chęcią też go poznam :)
Ja znam ale nie podam :P

A może mi zdradzisz tajemnicę :P
Awatar użytkownika
By Ramzes -  08 kwie 2015, 17:56
 kujawsko-pomorskie
#173068
Kurde, nawet na forum nie mozna sie podroczyc :D kto da wiecej za podanie? Albo mala podpowiedz: znaczek ma prawie taki sam symbol jak wlasciwy, rozni sie tylko koncowa literka :P
Awatar użytkownika
By Ramzes -  08 kwie 2015, 18:03
 kujawsko-pomorskie
#173070
gop_8 pisze:Na jaką literkę jest końcówka:P :)
Dwuznaczne pytanie ;) dobra panowie, znalazlem klamke od new beeatle z nr 5c5827469b i ma ten odplym. Metoda dedukcji wywnioskowalem, ze do mk6 powinna miec taki sam nr z tym, ze poczatek 6R0 ale moge sie myslic. Choc ww od nb moglaby wg mnie tez podejsc ale pewien na 100% nie jestem

Dodano po 18 sek.:
Ramzes pisze:
gop_8 pisze:Na jaką literkę jest końcówka:P :)
Dwuznaczne pytanie ;) dobra panowie, znalazlem klamke od new beeatle z nr 5c5827469b i ma ten odplyw. Metoda dedukcji wywnioskowalem, ze do mk6 powinna miec taki sam nr z tym, ze poczatek 6R0 ale moge sie myslic. Choc ww od nb moglaby wg mnie tez podejsc ale pewien na 100% nie jestem
Dodano po 29 sek.:
Ramzes pisze:
gop_8 pisze:Na jaką literkę jest końcówka:P :)
Dwuznaczne pytanie ;) dobra panowie, znalazlem klamke od new beeatle z nr 5c5827469b i ma ten odplym. Metoda dedukcji wywnioskowalem, ze do mk6 powinna miec taki sam nr z tym, ze poczatek 6R0 ale moge sie myslic. Choc ww od nb moglaby wg mnie tez podejsc ale pewien na 100% nie jestem

Dodano po 18 sek.:
Ramzes pisze:
gop_8 pisze:Na jaką literkę jest końcówka:P :)
Dwuznaczne pytanie ;) dobra panowie, znalazlem klamke od new beeatle z nr 5c5827469b i ma ten odplyw. Metoda dedukcji wywnioskowalem, ze do mk6 powinna miec taki sam nr z tym, ze poczatek 6R0 ale moge sie mylic. Choc ww od nb moglaby wg mnie tez podejsc ale pewien na 100% nie jestem