Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By vwadam -  24 lip 2015, 16:01
 kujawsko-pomorskie
#186153
Witam,

dziś zabrałem się za demontaż lamp przednich bo były luźne i chciałem zobaczyć które uchwyty są popękane. Zaznaczam, że obie lampy są dość luźne w szczególności prawa. Po demontażu okazało się, że w lewej lampie wszystkie uchwyty są całe a w prawej górny pęknięty. Teraz pytanie brzmi czy w Waszych mk5 jest możliwość lekkiego poruszania lampami czy są one utwierdzone na przysłowiowy amen.

Z góry dzięki :)
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  24 lip 2015, 16:09
 lubelskie
#186155
vwadam pisze:Witam,

dziś zabrałem się za demontaż lamp przednich bo były luźne i chciałem zobaczyć które uchwyty są popękane. Zaznaczam, że obie lampy są dość luźne w szczególności prawa. Po demontażu okazało się, że w lewej lampie wszystkie uchwyty są całe a w prawej górny pęknięty. Teraz pytanie brzmi czy w Waszych mk5 jest możliwość lekkiego poruszania lampami czy są one utwierdzone na przysłowiowy amen.

Z góry dzięki :)
U mnie da się docisnąć dolny róg przy grillu to lekko się ugina lampa - to ugięcie materiału zapewne (plastik).
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  25 sie 2015, 18:38
 lubelskie
#190147
vwadam pisze:taak, zgadza sie. Okazalo sie, ze jeden uchwyt posypal sie to na szybko kupilem na allegro pojedyncza czesc i wszystko gra :)
Dolny uchwyt, nie ?
Awatar użytkownika
By vwadam -  26 sie 2015, 7:14
 kujawsko-pomorskie
#190194
wlasnie, ze ten gorny na pasie odmowil posluszenstwa, kupilem nowke ale one z zalozenia sa elastyczne wiec troche ta lampe mozna ruszyc