Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By Krzycho -  28 cze 2012, 11:37
 małopolskie
#76636
ja sobie może dziś podjadę dorobić puszkę lakieru i zobaczymy jakie będą klocki :D

ewentualnie jest jeszcze jedna opcja z doborem koloru a mianowicie ASO i kupić ten lakier zaprawkowy po numerze VIN i może na nim będzie dokładniejszy symbol...
Awatar użytkownika
By Insane -  28 cze 2012, 11:41
 dolnośląskie
#76637
Krzycho pisze:ja sobie może dziś podjadę dorobić puszkę lakieru i zobaczymy jakie będą klocki :D

ewentualnie jest jeszcze jedna opcja z doborem koloru a mianowicie ASO i kupić ten lakier zaprawkowy po numerze VIN i może na nim będzie dokładniejszy symbol...
Myślę, że nie bardzo. W aso nawet na butelce od płynu chłodniczego nie było nic poza "Płyn do chłodnic" D:
Awatar użytkownika
By krz_p -  28 cze 2012, 19:40
 wielkopolskie
#76685
Krzycho pisze:
krz_p pisze:spartaczone malowanie, a cena daleka od okazyjnej
źle dobrany lakier, niech poprawiają

u mnie były lakierowane progi i dokładki, różnicy w kolorach nie ma, lakier dobrany jedynie z kodu na wlepce w bagażniku
a jaki masz kolor auta?? ten kolor united gray jest ciężki do dobrania...

srebrny
By Emil20 -  29 cze 2012, 22:06
 -------
#76791
Przedstawiłem sprawę mojemu kumplowi który ma zakład lakierniczy - policzył posprawdzał i mówi że z jego rabatami wyszło by wszystko ok 280 / 300 zł za wysokiej jakości materiał . powiedział też że to jest nie ten lakier (conajmniej nie ten odcień) i jedynym wyjściem jest pomalowanie tego na nowo ... Z rodziną , dobrze to sie na zdjęciach wychodzi :)
Awatar użytkownika
By Insane -  29 cze 2012, 22:24
 dolnośląskie
#76792
Ten gość wychodzi za moją siostrę cioteczną taka "rodzina" ale zawsze coś. Jutro dzwonie i każe sobie pomalować grill na nowo oraz dokładkę. Próg dokleić bo mi odszedł leciutko w jednym miejscu no i żadnej robocizny nie zapłacę. A jak dorwę hokej to sobie sam sprejem malne. Bedę malował 15 razy ale zrobie sam jak mi się podoba - nalepsze wyjśćie :)