Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By team-am -  08 maja 2008, 12:52
 łódzkie
#9774
npb pisze: z chlapaczami przejechanie 1 km po brudnych polskich drogach wi±¿e sie z ca³ym upapranym kuprem auta, a co dopiero po ich zdjêciu...??
Tak samo, a skoro nie ma roznicy to po co zakladaæ :wink:
Troche zartuje ale nie ma co popadaæ w panike, ja u siebie nie mam w ogole i nie ubolewam z tego powodu a auto tez nie jest poobijane. Faktem jest ze w deszczowa pogoda szybko tyl jest brudny ale u nas deszcz nie pada caly czas. Posiadanie chlapaczy to chyba rzecz gustu, zim± ok ale latem wedle uznania :)
Awatar użytkownika
By Bruce -  08 maja 2008, 18:56
 mazowieckie
#9776
Euro 2012, jedna wielka budowa drog w Polsce, warto miec chlapacze :wink: :lol:
By wojtek -  08 maja 2008, 21:16
 mazowieckie
#9778
Panowie, ja od pocz±tku je¿d¿ê bez chlapaczy i nie mam ¿adnych problemów. Co do tego, ¿e sie brudzi to te¿ nie do koñca bo znajomy ma plusa "ochlapaczowanego" i brudzi mu sie tak samo jak mój. Kamienie wogole nic mi sie nie obiaja a mam standardowe zawieszenie, a wyglad wg. mnie o niebo lepszy.

Poza tym chyba ka¿dy mk5 ma to do siebie, ¿e szybko brudzi siê ty³.
By Szpandel -  09 maja 2008, 0:03
 -------
#9782
wojtek pisze:Panowie, ja od pocz±tku je¿d¿ê bez chlapaczy i nie mam ¿adnych problemów. Co do tego, ¿e sie brudzi to te¿ nie do koñca bo znajomy ma plusa "ochlapaczowanego" i brudzi mu sie tak samo jak mój. Kamienie wogole nic mi sie nie obiaja a mam standardowe zawieszenie, a wyglad wg. mnie o niebo lepszy.

Poza tym chyba ka¿dy mk5 ma to do siebie, ¿e szybko brudzi siê ty³.
standardowa przypad³o¶c hatchbackow ;]