Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  17 lip 2008, 22:47
 -------
#10732
Jak w temacie:) Zmeni³em sobie juz przedni zderzaczek org. od gti z halogenami soczewkowymi i przysz³a pora na ty³:P
Czy kto¶ z was juz wczesniej zmienial ta dokladke?
Z tego co wyczyta³em w necie wystarczt tylko jak dokupic a org. nowa w salonie kosztuje 250zl wiec nie taki majatek a wygl±d tylu o wiele sie bardzie poprawia oczywisce z dostawieniem koñcowki wydechu.
Wycinanie w seryjnej dokladki od TDI nie wchodzi w rachube:D
Awatar użytkownika
By team-am -  18 lip 2008, 9:25
 łódzkie
#10736
Wszystko idealnie pasuje, zdejmujesz zderzak, odpinasz swoja zakladasz GTI i to ca³a robota (ok 30min). Szczerze mówi±c dokladka od GTI nie ró¿ni sie zbytnio od zwyklej, wola³bym za³o¿yæ od wersji GT+ lakier

Pozdrawiam
Michal
By larix -  18 lip 2008, 12:07
 -------
#10737
A przód pasuje te¿ bez niczego od GT
Awatar użytkownika
By team-am -  18 lip 2008, 13:27
 łódzkie
#10738
larix pisze:A przód pasuje te¿ bez niczego od GT
:roll: Polemizowa³bym nad tym ;) Jest inny pas, halogeny i pare innych pierdó³ :wink:
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  18 lip 2008, 14:39
 -------
#10740
Nio z pasem to sie meczylem musialem podciac zderzak i zrobic dziurki w pasie przednim, pozbyc sie podpurek pod lefrwektory i styropianu:( A wracajac do tylu to jaka jest roznica miedzy GT a GTI?

PS: jak wrzucac zdjecia do postow tutaj ktos moglby mi powiedzie:D?
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  22 lip 2008, 7:21
 -------
#10766
XenosagaII pisze:Nio z pasem to sie meczylem musialem podciac zderzak i zrobic dziurki w pasie przednim, pozbyc sie podpurek pod lefrwektory i styropianu:( ?

kolego to straszna masakra co ty zrobi³e¶ ¿eby za³o¿yæ ten przedni zderzak du¿o roboty i nie potrzebnej przecie¿ wystarczy wyci±æ kawa³ek zderzaka (i tak w nie widocznym miejscu) i jest wszystko ok zobacz sobie w mojej kartotece tam wszystko opisywa³em ...

a wracaj±c do tematu to jak chcesz zmian z ty³u zmieni na dok³adek od R32 to jest niez³y wypas ale tam jest spory problem z t³umikiem ..niestety :-(
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  25 lip 2008, 16:26
 -------
#10810
moze to i glupie pytanie ale gdzie moge sprawdzic ta kartoteke? jestem od niedawna i nie bardzo sie lapie ze wszystkiem:(

Wracaja do tematu:P wymienilem juz tyl i dorobilem koncowki i wyglada bardzo fajnie:)

Zastanawia mnie jedno, w warsztacie majster powiedzial ze byl u niego pewien gosc coprawda LEONEM w Disel'ku i tez wymienil sobie koncowki.
Bardzo szybko przyjechal bo podobno smierdzialo mu w samochodzi a mianowiecie spaliny kktore wychodzily z wydechu przebijaly nawet przy zamknietych szybach przez klape...zdziwilo mnie to zdziebko:/ troche sie boje abym nie mial takie sytuacji..
Awatar użytkownika
By team-am -  25 lip 2008, 17:16
 łódzkie
#10813
XenosagaII pisze:moze to i glupie pytanie ale gdzie moge sprawdzic ta kartoteke? jestem od niedawna i nie bardzo sie lapie ze wszystkiem:(
Po zalogowaniu masz dodatkowy dzial Kartoteka na stronie g³ownej tak jak np Miniwarsztatownia, Off Topic itd i tam masz opisane samochody czê¶ci u¿ytkowaników

Pozdr
By Mohikan -  05 sie 2008, 13:40
 -------
#11077
Moze troche spoznione ale nie wszystko pasuje po wymianie na dok³adke tylna z wersji gti.Przerabia³em to ostatnio.Wersja z gti pasuje ale jest troszke szersza na dole i po za³ozeniu nie pasuja otwory z nadkoli(sa wezsze u do³u).Jednym to nie przeszkadza bo nie widac ,drugim tak.Koszt dok³adki w aso to 250z³ nadkola z gti,r32.106z³ za sztuke
By Mandi -  24 lut 2009, 22:13
 dolnośląskie
#15167
kolega ta dok³adka ma tragiczna jako¶ wykonania widzia³em to na oczy
a ciekawe co pod wp³ywem temeratu bedzie sie dzia³o.
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  06 mar 2009, 23:28
 -------
#15487
jazmienialem tylna dokladke i zaplacilem okolo 300zl. Wiem ze to mega duzo ale byla nowa nieporysowana :)