Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
By galius -  30 sie 2008, 13:06
 -------
#11844
Przyznam szczerze, ¿e nie widzê sensu wydawania 1400z³ na ten plastik. Ja ca³y zderzak – z tak± dok³adk± o jakiej piszecie – kupi³em na allegro za 600 z³. Od ludzi, którzy zw± siê motom5. By³ niebieski, wiêc malowanie kosztowa³o mnie 200z³. Razem 800z³.
Awatar użytkownika
By racepool -  30 sie 2008, 17:31
 -------
#11848
malydaras pisze:racepool Pozostaje mi zakup nowej za 1400, poszukiwania u¿ywki na allegro albo pozostanie przy zwyk³ej czarnej :wink:.
a sprawdzalas ta ktora pokazywalem na zamieszczonym obrazku wczesniej?Nie pamietam juz dokladnie ale cena byla chyba do zaakceptowania i jest ona "gotowa do malowania" i z tego co widac jest chyba taka sama jak w GT Sportcie :D
Awatar użytkownika
By team-am -  30 sie 2008, 17:37
 łódzkie
#11849
Nie siedze zbytnio w tym temacie, ale Golfy GT zawsze maja malowana dokladke tylnego zderzaka, skoro tak chyba wszystkie sa gruntowane i nie mam opcji kupna innej. Szukaj po allegro calych zderzakow, co jakis czas pojawia sie. Panowie w serwisie nie zawsze maja pojecie o czym mówia a ustalic nr czesci bez VINu graniczy z cudem, sam ostatnio to przerabialem
Awatar użytkownika
By malydaras -  30 sie 2008, 20:17
 mazowieckie
#11851
racepool, nie sprawdza³em bo ta na Twoim zdjêciu (akcesoryjna) ma inny kszta³t ni¿ ta ze zdjêcia z bia³ym golfem GTsport R-line. A w tym ca³y ambaras, ¿e podoba mi siê tylko ta i na dodatek tylko dwukolorowa.

team-am
, nie wiem czy mam racjê ale wychodzi mi, ¿e GT maj± dok³adki czarne, GTsport lakierowane a GTsport z pakietem R-line lakierowane z czarn± doln± wstawk±. Zreszt± Ty te¿ masz lakierowany od GTsport'a :D. Zacz±³em powoli g³upieæ z tymi dok³adkami. Z etki wynika, ¿e do GTsport'a s± tylko dok³adki do lakierowania a martinez kupi³ nowego i ma czarn± chropowat± i na dodatek w kszta³cie od zwyk³ego golfa (mo¿e mu podmienili przed wydaniem :roll:).

Poczekam jeszcze na info od juras5 i pewnie skoñczy siê na poszukiwaniach na allegro :(.
By juras5 -  30 sie 2008, 20:24
 -------
#11852
Panowie ja wracam 02.09 do Polski. zamowie jedna dokladke w ASO bo mam znajomego i najwyzej jej nie wezme. zobaczymy. ale cos czuje ze na allegro sie skonczy.
Awatar użytkownika
By malydaras -  30 sie 2008, 20:38
 mazowieckie
#11854
Super pomys³, czekamy na info.
Awatar użytkownika
By racepool -  30 sie 2008, 22:00
 -------
#11857
Moim zdaniem jest to dokladnie ta sama co w GTsporcie tylko pomalowana na jeden kolor. Ty dostajesz taka i mozesz sobie pomalowac na 10 roznych sposobow wiec uzyskanie wygladu jak u tego bialego golfa jest nadzwyczaj proste.
Rob jak uwazasz, powodzenia w szukaniu :wink:
Awatar użytkownika
By team-am -  30 sie 2008, 22:46
 łódzkie
#11859
malydaras pisze: Z etki wynika, ¿e do GTsport'a s± tylko dok³adki do lakierowania a martinez kupi³ nowego i ma czarn± chropowat± i na dodatek w kszta³cie od zwyk³ego golfa (mo¿e mu podmienili przed wydaniem :roll:).
Z takimi dokladkami na poczatku wychodzil model GT. Z tego wynika ze potrzebujesz z modelu GT Sport i pomalujesz sobie jak model R-line :twisted:

racepool Dokladka o ktorej mówisz w najistotniejszym miejscu zupe³nie sie ró¿ni tzn ten ala dyfuzor, przyjrzyj sie i zobaczycz o co chodzi ;)
Awatar użytkownika
By malydaras -  31 sie 2008, 7:46
 mazowieckie
#11862
team-am pisze:
malydaras pisze: Z etki wynika, ¿e do GTsport'a s± tylko dok³adki do lakierowania a martinez kupi³ nowego i ma czarn± chropowat± i na dodatek w kszta³cie od zwyk³ego golfa (mo¿e mu podmienili przed wydaniem :roll:).
Z takimi dokladkami na poczatku wychodzil model GT.
Wszystko OK, ale martinez ma nówkê GTsport z 2008 :roll:.
team-am pisze: Z tego wynika ze potrzebujesz z modelu GT Sport i pomalujesz sobie jak model R-line :twisted:
Zgadza siê, od pocz±tku topiku ja i juras5 o takiej mówimy.