Volkswagen Golf MK5

By Czester -  22 lip 2014, 21:17
 lubelskie
#138140
Pracuje, z tym, że co jakiś czas pojawia się klepanie po prawej stronie pokrywy zaworów, i charakterystyczny pogłos po stronie dolotu.
Które grupy zrobić dynamiczne.
Ostatnio zmieniony 22 lip 2014, 21:22 przez Czester, łącznie zmieniany 1 raz.
By jagood -  22 lip 2014, 21:20
 podkarpackie
#138141
Czester pisze:Pracuje, z tym, że co jakiś czas pojawia się klepanie po prawej stronie pokrywy zaworów, i charakterystyczny pogłos po stronie dolotu
Wałek się wytarł albo szklanki? tym bardziej zrób logi dynamiczne to będzie coś widać
By Czester -  23 lip 2014, 8:08
 lubelskie
#138155
PinkFloyd a dadzą coś dynamiczne logi? Jeżeli tak, to które grupy. No właśnie wstępna diagnoza to mechaniczne blokowanie wtrysku, i nie podawanie paliwa. Stukanie pojawia się, i po niedługim czasie znika. Silnik na biegu jałowym wtedy jakby nierówno pracuje, i słychać po stronie dolotu takie dziwne ''łułułu''.
Nie wywala żadnych błędów przy tym.
Aha najważniejsze logi były robione niestety w momencie kiedy owego szukania nie było.
Awatar użytkownika
By leszek158 -  23 lip 2014, 9:11
 lubelskie
#138158
Czester pisze:jagood, a w przypadku szklanek, wałka nie klepało by ciągle? Ewentualnie, czy może być tak, że wtrysk się przycina mechanicznie?
Na 100% sprawdzone - wyciera się któraś ze szklanek i krzywka na wałku; na początku stukanie "co jakiś czas" a potem "na stałe" i remont :cray2: :ireful:
By Bartas -  23 lip 2014, 11:33
 kujawsko-pomorskie
#138166
A ja się podłącze :P,
Kolega głodek podeslal mi numery częsci:
Wałek: 038109101R <- w aso wiadomo ~2,5k na allegro sa 2 aukcje ale kosztuja około 500-600 zł wiec marne szanse ze to ori :/ (macie jakis sprawdzonych sprzedawców?)

Popychacze INA Black 038109309C <- w intercarsach są jedne INa kosztują około 40 zł to są te ? (czy szukać gdzieś indziej )

Dziękuje i pozdrawiam.
By Czester -  23 lip 2014, 13:44
 lubelskie
#138177
Diagnoza postawiona...Czapa zrzucona...Wałek poszedł się pie......i szklanki również :ireful: :wacko: .
Tak więc dołączyłem do ''szczęsliwców'' posiadających BXE. Panowie jakiej firmy wałek polecacie?
By Bartas -  23 lip 2014, 14:14
 kujawsko-pomorskie
#138178
Czester pisze:Diagnoza postawiona...Czapa zrzucona...Wałek poszedł się pie......i szklanki również :ireful: :wacko: .
Tak więc dołączyłem do ''szczęsliwców'' posiadających BXE. Panowie jakiej firmy wałek polecacie?
Polecają Oryginalny :P Kwestia tylko tego gdzie i za ile.
Szklanki INA BLACK - tez kwestia gdzie kupic
A panewki myślę ze tez oryginalne, nie są jakoś wybitnie drogie.

Mozesz napisac do: http://allegro.pl/show_user.php?search= ... scope=user" onclick="window.open(this.href);return false; (aso VW ze stalowej woli)
Ja zamawiam tylko tam i robia dobre rabaty.

Pozdrawiam