Volkswagen Golf MK5

#276578
Nie wiem, może poszukam jakichś używanych 2 sztuk od anglika z dobrymi korekcjami, w tamtym roku kupiłem dwa po 200 i już rok są ok, a regenerowane po 400zl za sztukę, jeszcze trzeba swoje uszkodzone zwrócić i nie wiadomo jak będą zrobione... Kiedyś dzwoniłem do Stalowej woli Bosch Service Pawlik, coś takiego i zrezygnowałem.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka




#276953
W końcu naprawiłem sam, kupiłem dwie używki po 200zl za sztukę i sam wymieniłem dwie sztuki, a wyregulowałem wszystkie pompowtryskiwacze i teraz jest super, silnik nagrzany na 91 stopni i nic nie telepie. Korekcje bliskie 0.
Tylko zastanawia mnie ten Torsion Value ciągle pokazuje 0 i nic sie nie zmienia w 4 grupie to tak ma być czy trzeba pokombinować kółkiem rozrządu?
Logi:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By jarek60 -  14 wrz 2019, 10:51
 zachodniopomorskie
#276978
Też się zastanawiałem regenerować czy nowe na znanej giełdzie internetowej z Łotwy po 450PLN nowe bez łaski (E....). wystarczyło poszukać. Po wymianie rozrządu 018 blok nie wiem dlaczego pokazują 0 i 128 a przed było 0 i 4
kont synchronizacji blok 04 się zmienił z (-0,98) na (-0.45). Dałem środek do paliwa czyszczący wtryski nie widzę różnicy w pracy silnika . Do 150km/h idzie i tyle -daje se na luz, mechanicy tylko te same bzdety opowiadają nikt nic nie potrafił zrobić poza wzięciem kasy. (inny silnik bkc ). Może czas kupić nowe wtryski.