Volkswagen Golf MK5

By dziadek311 -  05 lut 2012, 19:16
 podkarpackie
#61834
Witam moze ktos pomorze, po podlaczeniu kompa wysweitlily sie bledy 17055, 17056, 17057, 17058 (wiem ze sa to bledy odpowiadajace za swiece zarowe), tylko jedno na desce rozdzielczej kontrolka od swiec gasnie, auto na mrozie pali.
Ma ktos moze jakis pomysl????? Ruszac czy zostawic ??????
A dodam ze swiece grzeja sie bardzo krotko bo okolo 4 s (przy -15C)
Z gory wilkie dzieki za info
By stepniak.p -  05 lut 2012, 19:23
 -------
#61837
mój brat w Passku też przerabiał ten temat w tym tygodniu :mrgreen:
też palił na -20......ale po wyciągnięciu wszystkich świec okazało się że z czterech dobre są dwie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

objaw był taki że przy odpalaniu robił takie "pufff" z wydechu :mrgreen: i przez pierwsze 2-3 sekundy tak odrobinę nierówno palił (trzeba b7yło się wsłuchać)


świece nie kosztują majątek tak więc polecam wymienić...... :mrgreen:
By dziadek311 -  05 lut 2012, 19:31
 podkarpackie
#61839
hyyyyyyyy a powiec mi jaki silnik w passku??? Bo z tego co czytalem po forach to kurcze trzeba kupic orginal swiece w ASO ktroe kosztuja 110zl sztuka ( wiec jakies 500 zl to troche do wydania) czy normlanie ala NGK???
I kontrolka od swiec tez mu normalnie gasla????
By stepniak.p -  05 lut 2012, 19:36
 -------
#61840
dziadek311 pisze:hyyyyyyyy a powiec mi jaki silnik w passku??? Bo z tego co czytalem po forach to kurcze trzeba kupic orginal swiece w ASO ktroe kosztuja 110zl sztuka ( wiec jakies 500 zl to troche do wydania) czy normlanie ala NGK???
I kontrolka od swiec tez mu normalnie gasla????

kontrolka gasła normalnie.....

a to że trzeba kupić świece oryginalne w aso to pierwsze słysze -zważywszy na horrendalną cenę (ale może czegoś nie wiem -dlatego tego nie kwestionuję)

moim zdaniem trzeba kupić 4 sztuki BERU i będzie git malina :mrgreen: :D