Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
By cap -  09 lut 2015, 20:39
 małopolskie
#165437
Mieszkam w Krakowie, a za kilka miesięcy rozpoczynam pracę w Lublinie - będę pokonywał trasę Kraków-Lublin przynajmniej 2 razy w tygodniu. Czy ktoś obeznany w temacie może mi polecić, którą trasę wybrać? Przez Kielce, przez Sandomierz czy może przez Rzeszów (jadąc w większości autostradą). Będę wdzięczny za wszelkie sugestie :)
By jagood -  09 lut 2015, 21:45
 podkarpackie
#165451
cap pisze:Mieszkam w Krakowie, a za kilka miesięcy rozpoczynam pracę w Lublinie - będę pokonywał trasę Kraków-Lublin przynajmniej 2 razy w tygodniu. Czy ktoś obeznany w temacie może mi polecić, którą trasę wybrać? Przez Kielce, przez Sandomierz czy może przez Rzeszów (jadąc w większości autostradą). Będę wdzięczny za wszelkie sugestie :)
https://www.google.pl/maps/dir/Krak%C3% ... 464536!5i1" onclick="window.open(this.href);return false;

odcinek sandomierz annopol trochę lipa a tak to spoko
By Morten -  12 mar 2015, 17:25
 małopolskie
#169776
Kraków - Lublin i Kraków - Zamość pokonywałem już wszystkimi możliwymi wariantami włączając trasę przez Kielce i opcja autostradą do rzeszowa jest dla mnie najbardziej optymalna, przez prawie 200km masz non stop prostą trasę, gdzie bez problemów utrzymasz stałą prędkość, jeżeli zależy Ci na spalaniu. Bądź nadgonisz stracony czas. Inne trasy to ciągłe wyprzedzanie i wyboje aż do samego Lubina. Bez żadnej spinki dojedziesz w 3:30h nie przekraczając ani razu 140km/h.
By gallanonim -  14 mar 2015, 11:59
 dolnośląskie
#169926
Witam.
Moim szczerym zdaniem to i ja bym ci polecił trasę przez Kielce a potem autostradą:) Jest najszybciej i najmniej trzęsie:) pozdrawiam ciepło:)
By benedykt01 -  22 mar 2015, 10:02
 dolnośląskie
#170861
Witam
Ja również poleciłbym trasę przez Kielce a potem autostradą. Jak osoba wcześniej, myślę że to najlepsza trasa. Pozdrowionka.