Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
Awatar użytkownika
By fredric -  26 kwie 2007, 19:17
 mazowieckie
#4578
miszi pisze:JA ogólnie szanujê ojego golfa, ale czasami przychodzi taki dzieñ ze muszê po prostu sobie odreagowaæ i wtedy stajê siê dla niego trochê mniej przyjazny
u mnie jest podobnie czasem trzeba poszalec
Awatar użytkownika
By PotaS -  26 kwie 2007, 19:24
 warmińsko-mazurskie
#4581
Myslê ¿e kazdy chce poczuæ emocje wiêc od czasu do czasu te¿ siê szybciej przejade ;) ... Auto jest jak rasowy pies lubi siê wybiegaæ :D
Awatar użytkownika
By jabart -  26 kwie 2007, 20:23
 -------
#4584
miszi pisze:
jabart pisze:
lisik pisze:Auto sie odwdziêcza za takie traktowanie- wiem co mowie- moje pierwsze autko i autka moich kumpli (pierwsze) kupowane w tym samym okresie po ok 2ch latkach odstawa³y pod wzgledem awaryjnosci od innych egzemplarzy :)
Kazdy z nich mowi jaki to cz³owiek by³ wtedy g³upi hehe :)
No ale widocznie kazdy musi przez to przejsc
A wcale stary nie jestem :p
gdyby go¶c wy³o¿y³ ok 50 tysi czy je sp³aca³ w³asnymi raczkami to by inaczej je traktowa³ tez....
i tu siêz toba zgodzê. JA ogólnie szanujê ojego golfa, ale czasami przychodzi taki dzieñ ze muszê po prostu sobie odreagowaæ i wtedy stajê siê dla niego trochê mniej przyjazny
mnie tez sie zdarza odreagowywac na samochodzie (naogó³ innych kierowców ) ale z twoim sta¿em za kó³kiem to nie powinno to miec mejsca...
Awatar użytkownika
By miszi -  26 kwie 2007, 20:26
 -------
#4585
jabart pisze:
miszi pisze:
jabart pisze: gdyby go¶c wy³o¿y³ ok 50 tysi czy je sp³aca³ w³asnymi raczkami to by inaczej je traktowa³ tez....
i tu siêz toba zgodzê. JA ogólnie szanujê ojego golfa, ale czasami przychodzi taki dzieñ ze muszê po prostu sobie odreagowaæ i wtedy stajê siê dla niego trochê mniej przyjazny
mnie tez sie zdarza odreagowywac na samochodzie (naogó³ innych kierowców ) ale z twoim sta¿em za kó³kiem to nie powinno to miec mejsca...
Wg mnie lepiej jest odreagowaæ na ogromnym pustym parkingu ni¿ w ruchu miejskim i w³a¶nie z powodu sta¿u robiê to tam a nie gdzie indziej
Awatar użytkownika
By jabart -  26 kwie 2007, 20:47
 -------
#4586
miszi pisze:
jabart pisze:
miszi pisze: i tu siêz toba zgodzê. JA ogólnie szanujê ojego golfa, ale czasami przychodzi taki dzieñ ze muszê po prostu sobie odreagowaæ i wtedy stajê siê dla niego trochê mniej przyjazny
mnie tez sie zdarza odreagowywac na samochodzie (naogó³ innych kierowców ) ale z twoim sta¿em za kó³kiem to nie powinno to miec mejsca...
Wg mnie lepiej jest odreagowaæ na ogromnym pustym parkingu ni¿ w ruchu miejskim i w³a¶nie z powodu sta¿u robiê to tam a nie gdzie indziej
OK LUZIK :P