Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
Awatar użytkownika
By fali22 -  01 lut 2007, 19:23
 -------
#1682
W tym temacie kazdy moze sie pochwalic swoimi pojedynkami na ulicy :twisted:


Mialem okazje poscigac sie z nowa HONDA CIVIC SPORT TDCI 150km
Na 1 biegu slismy rowno
2 biegu juz CIVIC cofa³ sie do ty³u
3 widzialem juz go w lusterku
Pozniej juz musialem zjechac z autostrady na wyjazd bo jechalem do domku 8)

Jakis Miesic temu na trasie WISLA sta³ SEAT ALTEA 2.0 TDI 145km SPORT , sta³a kompletnie sama na swiatlach, podjechalem , popatzelismy na siebie i juz wiadomo by³o oco chodzi.
1 Bieg ALTEA poszedl szybciej
2 Bieg juz go doganialem
3 Bieg Szlismy rowno
4 Bieg Powoli powoli wyszlem na prowadzenie , na liczniku pokazalo ponad 160km/h a bylo ograniczenie do 90km/h i natychmiast zwolnilem wiedzac ze za niedlugo beda radary :lol:

To narazie koniec co narazie mnie spotkalo z wygranymi pojedynkami.
A o przegranych lepiej nie bede sie chwalil bo to bylo np. BMW 750 hehe :D

Na codzien sie nie scigam lecz czasami lubie sie dobrze zabawic :wink:

Teraz wasza kolej :wink:
By Domi -  01 lut 2007, 19:57
 mazowieckie
#1684
zazwyczaj nie mam farta do scigania z swiatel...

ale np
przegonilem
Golf VR6 190KM....
Audi A6 2,5TDI 180+program


i.... srebrne mondeo z kamera :) hihi
Awatar użytkownika
By jabart -  01 lut 2007, 21:49
 -------
#1692
Domi pisze:zazwyczaj nie mam farta do scigania z swiatel...

ale np
przegonilem
Golf VR6 190KM....
Gratuluje , ale tan VR to chyba by³ na gazie i sporo koni siê rozbieg³o.

III jest sporo l¿ejsza wiec nie sadzê ¿eby sie da³o zdrowe 190KM pogoniæ....
Awatar użytkownika
By jabart -  01 lut 2007, 21:59
 -------
#1693
taki jeden kill ale nie wiedzia³em jaki silnik (BMW z 90r) .
Skrecam sobie z pow±zkowskiej na trase torunsk± w kierunku zachodniego zajo³em prawy pas (lewy sie koñczy).Po chwili z ty³u podjezdza BMW staje ze mn± , ale po chwili zmienia pas i staje obok (2 ³ebków w dresikach ) oczywiscie g³o¶ny wydech.
Spojrza³em siê na nich i pomy¶la³em ,¿e pewnie zobaczyli SDi i stwierdzili ze takiego to oni se wciagn± lekko. Ja siê lekko u¶miechno³em , zielone oni w palnik a ja lekko co by trakcji na 1 , 2 nie straciæ na zimówkach , szli równo ale jak wbi³em 3 to im pomacha³em (dos³ownie) i nacisno³em gas i poprostu pojecha³em . Potem ma³o siê ch³opcy nie zabili zeby mnie dogoniæ :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
By maluszek -  02 lut 2007, 16:23
 mazowieckie
#1704
tutaj za wszystkie takie numery (szybsze odej¶cie ze ¶wiate³, nawet je¶li na pasie obok jest ciê¿arówka albo autobus i nie ma mowy o ¿adnym ¶ciganiu), zostawia siê prawko.
Awatar użytkownika
By jabart -  02 lut 2007, 18:35
 -------
#1707
maluszek pisze:tutaj za wszystkie takie numery (szybsze odej¶cie ze ¶wiate³, nawet je¶li na pasie obok jest ciê¿arówka albo autobus i nie ma mowy o ¿adnym ¶ciganiu), zostawia siê prawko.
a jest to napisane w przepisach?
Przepisy okreslaja maxymalne przyspieszenie ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By fali22 -  02 lut 2007, 19:42
 -------
#1709
No wlasnie hehe :lol:
Awatar użytkownika
By maluszek -  02 lut 2007, 21:26
 mazowieckie
#1711
jabart pisze:
maluszek pisze:tutaj za wszystkie takie numery (szybsze odej¶cie ze ¶wiate³, nawet je¶li na pasie obok jest ciê¿arówka albo autobus i nie ma mowy o ¿adnym ¶ciganiu), zostawia siê prawko.
a jest to napisane w przepisach?
a kto by tam czyta³ przepisy :-) . tutaj siê z gliniarzem nie dyskutuje, bo mo¿na rozetrzeæ nosem asfalt. jak chcesz podyskutowaæ, to bierzesz mandat i do s±du. z wynajêtym za gruby szmal prawnikiem, bo inaczej sêdzia nawet spojrzeæ nie raczy.
Awatar użytkownika
By fali22 -  04 lut 2007, 7:54
 -------
#1723
U mnie sie rostopil snieg tak wiec wyciaglem V i pojechalem do sklepu , wracajac wyprzedzila mnie czerwona GTI :shock: :shock: To ja z nim lecz jak mnie widzial to dodal gazu i powoli sie odala³ , wtedy nie by³o sensu jechac szybko . Moze sie kiedys zaloguje tutaj na tym forum.
By Hulaj -  06 lut 2007, 14:46
 mazowieckie
#1755
Dzis odebralismy z braciszkiem jego auto z serwisu a ze dojazdowka z salonu do krakowa jest ladna postanowilismy sie po bratersku pokasac :)

Jego auto to A3 2.0TDI zchipowane na 180 KM i jakis gigantyczny moment obrotowy chyba 380 Nm czy jakos tak.

Zrobilismy wyscig ze startu rolowanego tak od 80km/h - 140. Moze przez doslownie 1 sec jechalismy rowno a pozniej 1,2,3 dlugosci.

2 start spod swiatel wlaczylem LC i ogien na zielonym bez piskow i straty przyczepnosci.Musze przyznac ze tym razem to jeszcze bardziej bylo widac przewage benzyny.Bylem troche zdziwiony ze z taka latwoscia go objechalem zwazywszy na jego moment.

Bylo fajnie objechac starszego brata :) napewno kiedys sie jeszcze poscigamy , chcialbym miec to nagrane :)
pozdrawiam,
By Wcislak -  06 lut 2007, 14:56
 mazowieckie
#1756
Hulaj pisze:Dzis odebralismy z braciszkiem jego auto z serwisu a ze dojazdowka z salonu do krakowa jest ladna postanowilismy sie po bratersku pokasac :)

Jego auto to A3 2.0TDI zchipowane na 180 KM i jakis gigantyczny moment obrotowy chyba 380 Nm czy jakos tak.

Zrobilismy wyscig ze startu rolowanego tak od 80km/h - 140. Moze przez doslownie 1 sec jechalismy rowno a pozniej 1,2,3 dlugosci.

2 start spod swiatel wlaczylem LC i ogien na zielonym bez piskow i straty przyczepnosci.Musze przyznac ze tym razem to jeszcze bardziej bylo widac przewage benzyny.Bylem troche zdziwiony ze z taka latwoscia go objechalem zwazywszy na jego moment.

Bylo fajnie objechac starszego brata :) napewno kiedys sie jeszcze poscigamy , chcialbym miec to nagrane :)
pozdrawiam,
To audi twojego braciaka Jest chipowane przez Compsport?? Jak tak to bylem kiedy¶ z nim i z reszta sk³adu na rybitwach po¶cigaæ sie. Ta audiolka naprawde wymiata az dziwne ze go objechale¶
Awatar użytkownika
By fali22 -  06 lut 2007, 16:43
 -------
#1758
Ta audiolka naprawde wymiata az dziwne ze go objechale¶[/quote]


To zalezy tez jak kto jezdzi :lol: Nie zapomnijcie o tym !
By Hulaj -  06 lut 2007, 18:08
 mazowieckie
#1760
Wcislak pisze:
Hulaj pisze:Dzis odebralismy z braciszkiem jego auto z serwisu a ze dojazdowka z salonu do krakowa jest ladna postanowilismy sie po bratersku pokasac :)

Jego auto to A3 2.0TDI zchipowane na 180 KM i jakis gigantyczny moment obrotowy chyba 380 Nm czy jakos tak.

Zrobilismy wyscig ze startu rolowanego tak od 80km/h - 140. Moze przez doslownie 1 sec jechalismy rowno a pozniej 1,2,3 dlugosci.

2 start spod swiatel wlaczylem LC i ogien na zielonym bez piskow i straty przyczepnosci.Musze przyznac ze tym razem to jeszcze bardziej bylo widac przewage benzyny.Bylem troche zdziwiony ze z taka latwoscia go objechalem zwazywszy na jego moment.

Bylo fajnie objechac starszego brata :) napewno kiedys sie jeszcze poscigamy , chcialbym miec to nagrane :)
pozdrawiam,
To audi twojego braciaka Jest chipowane przez Compsport?? Jak tak to bylem kiedy¶ z nim i z reszta sk³adu na rybitwach po¶cigaæ sie. Ta audiolka naprawde wymiata az dziwne ze go objechale¶
Nie on w zyciu nie byl na rybitwach, a dziwie sie ze sie dziwisz ze go objechalem:) wyscig byl na maksa bez zadnej zciemy wszystko co fabryka dala.