Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
Awatar użytkownika
By fali22 -  22 kwie 2007, 21:11
 -------
#4440
jabart pisze:Gratki , ale 2.0 w tej tym klocu nie jezdzi ;(
By³e¶ w stolicy i nic nie mowi³e¶ ...
By³em By³em ale to tak z nienacka by³em po sprzêt :lol:
Obrazek
Do WA-WY jecha³em w nieca³e 3godz.
310km w 3godz. ?
Dobrze ? :shock:
Awatar użytkownika
By jabart -  22 kwie 2007, 21:14
 -------
#4442
fali22 pisze:
jabart pisze:Gratki , ale 2.0 w tej tym klocu nie jezdzi ;(
By³e¶ w stolicy i nic nie mowi³e¶ ...
By³em By³em ale to tak z nienacka by³em po sprzêt :lol:
Obrazek
Do WA-WY jecha³em w nieca³e 3godz.
310km w 3godz. ?
Dobrze ? :shock:
dobrze , jakby¶ mia³ CB to by³by¶ szybciej, kupuj bo to tylko 2 mandaty.....
Awatar użytkownika
By fali22 -  22 kwie 2007, 21:16
 -------
#4443
jabart pisze:
fali22 pisze:
jabart pisze:Gratki , ale 2.0 w tej tym klocu nie jezdzi ;(
By³e¶ w stolicy i nic nie mowi³e¶ ...
By³em By³em ale to tak z nienacka by³em po sprzêt :lol:
Obrazek
Do WA-WY jecha³em w nieca³e 3godz.
310km w 3godz. ?
Dobrze ? :shock:
dobrze , jakby¶ mia³ CB to by³by¶ szybciej, kupuj bo to tylko 2 mandaty.....
No w najbli¿szym czasie co¶ poszukam.
Jecha³em non stop 180 , 200 .
Tylko jedno autko mnie wyprzedzi³o RS6 w W³och :wink:
Awatar użytkownika
By krz_p -  23 kwie 2007, 9:41
 wielkopolskie
#4456
ja te¿ polecam CB, w trasê zawsze jade z CB, aha i to jest równowarto¶æ jednego solidnego mandatu
Awatar użytkownika
By fali22 -  23 kwie 2007, 10:21
 -------
#4457
krz_p pisze:ja te¿ polecam CB, w trasê zawsze jade z CB, aha i to jest równowarto¶æ jednego solidnego mandatu
Oco chodzi wam z tymi mandatami :?: :?
Awatar użytkownika
By fali22 -  23 kwie 2007, 14:11
 -------
#4460
Miszi
Edit: Niestety Sierra nie dojecha³a :evil: termin przesun±³ siê o tydzieñ :evil:[/quote]

I co :?: jutro wyscig ze sierrk± :?:
Awatar użytkownika
By miszi -  23 kwie 2007, 15:39
 -------
#4464
fali22 pisze:Miszi
Edit: Niestety Sierra nie dojecha³a :evil: termin przesun±³ siê o tydzieñ :evil:

I co :?: jutro wyscig ze sierrk± :?:
Nie termin przesun±³ siê o tydzieñ od ¶rody czyli w ¶rodê a nie jutro :wink:
Awatar użytkownika
By miszi -  25 kwie 2007, 20:45
 -------
#4554
Sierra kolejny raz nie dojecha³a :evil: (strasznie awaryjny egzemplarz), ale za to by³ grill z posiadaczem mazdy 626 hatchback 2.0 LPG. Nie by³ bym sob± gdybym mu darowa³ :twisted: Wybrali¶my siê na zwyczajow± miejscówkê okolicznych racerów. Bardzo d³uga prosta, dwu pasmowa, zat³oczona tylko w godz 7-8 - 14-16 w miêdzyczasie pustki. ¯eby tam dojechaæ musieli¶my przejechaæ przez cale miasto. O dziwo na ¿adnych ¶wiat³ach nie odchodzi³ mi za bardzo, ale to w koñcu miasto, ruch etc. Dojechali¶my na miejsce. obci±¿enie: golf kierowca + 2 pasa¿erów w sumie ok 200 kilo, 1/4 baku, Mazda- kierowca + 3 pasa¿erów w sumie ok 220 kg + paliwo prawie na rezerwie i pe³na butla gazu, Ze startu rolowanego z ok 20 na godzinê. mazda z przodu ja z tylu. Gaz w pod³ogê, lekko zerwana przyczepno¶æ (ASR off). W ma¼dzie wiêkszo¶æ mocy posz³a w ugiêcie zawieszenia. Gdybym jecha³ na 1 a nie na 2 to móg³bym go wyprzedziæ. jednak na 2 go doszed³em i zrówna³em siê z jego tylnym zderzakiem. Ca³a 2 i 3 remis ze wskazaniem na golfa o kilka centymetrów do przodu (nie dziwiê siê ¿e nie odskoczy³ na ¿adnych ¶wiat³ach :wink: ). zapi±³em 4 i zacz±³ odje¿d¿aæ :cry: , ale i tak dosyæ pó¼no zwa¿ywszy na ró¿nicê mocy (56KM). Na koñcu prostej dzieli³o nas jakie¶ 20 metrów. Ja rozpêdzi³em golfa do ponad 160km/h. W sumie pora¿ka, ale mog³em powiedzieæ jak Brian O'Conor z F&F- "Prawie ciê mia³em" :lol: Gdyby na pocz±tku by³a 1 zamiast 2 to kto wie jak by siê u³o¿y³o... Mo¿e remis :wink: nastêpnym razem próbujemy ze startu zatrzymanego.

BTW. Na pustym parkingu pod centrum handlowym Mazda jecha³a z przodu, postanowi³em zrobiæ power slide... Podobno fajnie wygl±da³o z przodu :twisted:
Awatar użytkownika
By jabart -  25 kwie 2007, 21:34
 -------
#4559
miszi pisze: BTW. Na pustym parkingu pod centrum handlowym Mazda jecha³a z przodu, postanowi³em zrobiæ power slide... Podobno fajnie wygl±da³o z przodu :twisted:

Ile ciê kosztuje ten samochód na m/c ? Paliwo?
Awatar użytkownika
By miszi -  25 kwie 2007, 21:36
 -------
#4560
jabart pisze:
miszi pisze: BTW. Na pustym parkingu pod centrum handlowym Mazda jecha³a z przodu, postanowi³em zrobiæ power slide... Podobno fajnie wygl±da³o z przodu :twisted:

Ile ciê kosztuje ten samochód na m/c ? Paliwo?
Mnie osobi¶cie ten samochód kosztuje tylko mycie od czasu do czasu, ca³a reszta jest sponsorowana. reszta czyli paliwo :wink:
Awatar użytkownika
By jabart -  25 kwie 2007, 21:44
 -------
#4561
miszi pisze:
jabart pisze:
miszi pisze: BTW. Na pustym parkingu pod centrum handlowym Mazda jecha³a z przodu, postanowi³em zrobiæ power slide... Podobno fajnie wygl±da³o z przodu :twisted:

Ile ciê kosztuje ten samochód na m/c ? Paliwo?
Mnie osobi¶cie ten samochód kosztuje tylko mycie od czasu do czasu, ca³a reszta jest sponsorowana. reszta czyli paliwo :wink:
to szanuj to ze jest sponsorowany , bo to co piszesz to nie powiniene¶ robiæ maj±c prawko po³ roku.....
By lisik -  25 kwie 2007, 21:57
 -------
#4563
Auto sie odwdziêcza za takie traktowanie- wiem co mowie- moje pierwsze autko i autka moich kumpli (pierwsze) kupowane w tym samym okresie po ok 2ch latkach odstawa³y pod wzgledem awaryjnosci od innych egzemplarzy :)
Kazdy z nich mowi jaki to cz³owiek by³ wtedy g³upi hehe :)
No ale widocznie kazdy musi przez to przejsc
A wcale stary nie jestem :p
Awatar użytkownika
By jabart -  25 kwie 2007, 22:05
 -------
#4564
lisik pisze:Auto sie odwdziêcza za takie traktowanie- wiem co mowie- moje pierwsze autko i autka moich kumpli (pierwsze) kupowane w tym samym okresie po ok 2ch latkach odstawa³y pod wzgledem awaryjnosci od innych egzemplarzy :)
Kazdy z nich mowi jaki to cz³owiek by³ wtedy g³upi hehe :)
No ale widocznie kazdy musi przez to przejsc
A wcale stary nie jestem :p
gdyby go¶c wy³o¿y³ ok 50 tysi czy je sp³aca³ w³asnymi raczkami to by inaczej je traktowa³ tez....
Awatar użytkownika
By miszi -  26 kwie 2007, 18:57
 -------
#4576
jabart pisze:
lisik pisze:Auto sie odwdziêcza za takie traktowanie- wiem co mowie- moje pierwsze autko i autka moich kumpli (pierwsze) kupowane w tym samym okresie po ok 2ch latkach odstawa³y pod wzgledem awaryjnosci od innych egzemplarzy :)
Kazdy z nich mowi jaki to cz³owiek by³ wtedy g³upi hehe :)
No ale widocznie kazdy musi przez to przejsc
A wcale stary nie jestem :p
gdyby go¶c wy³o¿y³ ok 50 tysi czy je sp³aca³ w³asnymi raczkami to by inaczej je traktowa³ tez....
i tu siêz toba zgodzê. JA ogólnie szanujê ojego golfa, ale czasami przychodzi taki dzieñ ze muszê po prostu sobie odreagowaæ i wtedy stajê siê dla niego trochê mniej przyjazny