Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
Awatar użytkownika
By miszi -  15 mar 2007, 19:47
 -------
#3090
Hulaj pisze:Nie liczy sie z kim , nie robi sie tego dla upokorzenia kogos czy cos takiego liczy sie FUN.
... i tu sie z Tob± zgodzê :wink: :D
Awatar użytkownika
By jabart -  15 mar 2007, 20:07
 -------
#3092
Hulaj pisze:Nie liczy sie z kim , nie robi sie tego dla upokorzenia kogos czy cos takiego liczy sie FUN.
Zgadzam siê FUN is FUN ale to by³o znêcanie siê nad s³abszym , ale wa¿ne ze przeciwnik by³ taki pewien ze jego 3.0benzyna nie dostanie od klekota dwulitrowego...
Awatar użytkownika
By miszi -  15 mar 2007, 20:11
 -------
#3093
jabart pisze:Zgadzam siê FUN is FUN ale to by³o znêcanie siê nad s³abszym , ale wa¿ne ze przeciwnik by³ taki pewien ze jego 3.0benzyna nie dostanie od klekota dwulitrowego...
To by³o znêcanie siê na jego ¿yczenie
widocznie nie wiedzia³ ile koni u ciebie siedzi (a siedzi pewnie tyle co u niego albo wiêcej) i nie by³ ¶wiadom tego ¿e masz ze 2 razy wiêkszy moment :wink:
Awatar użytkownika
By jabart -  15 mar 2007, 20:17
 -------
#3095
miszi pisze:
jabart pisze:Zgadzam siê FUN is FUN ale to by³o znêcanie siê nad s³abszym , ale wa¿ne ze przeciwnik by³ taki pewien ze jego 3.0benzyna nie dostanie od klekota dwulitrowego...
To by³o znêcanie siê na jego ¿yczenie
widocznie nie wiedzia³ ile koni u ciebie siedzi (a siedzi pewnie tyle co u niego albo wiêcej) i nie by³ ¶wiadom tego ¿e masz ze 2 razy wiêkszy moment :wink:
ale to nie mój kill tego senatora, mnie wystarczy³a zabaw z camry V6 w trasie tu¿ po zabiegu i wiedzie³em ze duze autka 3.0 V6 nie maj± szans...
Awatar użytkownika
By miszi -  15 mar 2007, 20:25
 -------
#3096
Sorry :roll:
faktycznie to fali22... wybacz je¶li ciê obrazi³em :wink:
Awatar użytkownika
By fali22 -  15 mar 2007, 20:35
 -------
#3097
miszi pisze:Sorry :roll:
faktycznie to fali22... wybacz je¶li ciê obrazi³em :wink:
Spoko :wink:

Tez sie posciga³em z TELEPIZZA Clio 1.9 TDI po mie¶cie dosta³ w pupe :lol:
Awatar użytkownika
By jabart -  15 mar 2007, 20:57
 -------
#3099
fali22 pisze:
miszi pisze:Sorry :roll:
faktycznie to fali22... wybacz je¶li ciê obrazi³em :wink:
Spoko :wink:

Tez sie posciga³em z TELEPIZZA Clio 1.9 TDI po mie¶cie dosta³ w pupe :lol:
no przecie mówi³em ,¿e francuski jest dobry ale bez....
Awatar użytkownika
By miszi -  04 kwie 2007, 15:51
 -------
#3829
Dzisiaj mia³em mi³e spotkanie z BMW E36 niestety nie wiem jaki silnika bo nie mia³ oznaczeñ na tylnej klapie (w najlepszym wypadku +20 KM w najgorszym +240 KM) :(
...a by³o to tak... Za siedmioma górami, za siedmioma lasami by³a sobie ulica w mie¶cie :wink: Jecha³em sobie spokojnie widzia³em ¿e jedzie za mn± E36 ale nic sobie z tego nie robi³em. Zacz±³ siê kawa³ek 2-pasmowy i widzê ¿e mnie wyprzedza (nie ukrywam ¿e zrobi³ to bardzo szybko :oops: ). Us³ysza³em jego piêkny basowo-metaliczny d¼wiêk wiêc pomy¶la³em sobie ¿e skoro taki kozak to zobaczymy czy dam radê go doj¶æ... Mia³em wysok± 2 w okolicach max momentu i o dziwo posz³o nad zwyczaj dobrze bior±c pod uwagê ¿e BMW nie¼le mi odskoczy³o na pocz±tku... Przed przed nami by³y 3 zakrêty w tym dwa 90 stopni... Wiem ¿e to trochê niebezpieczne, ale jako¶ nie mog³em sobie darowaæ :twisted: Jechali¶my lewym pasem. ja za nim jeden zakrêt poszed³ g³adko zosta³y jeszcze jeden 90 a tu przed nami na naszym pasie nie kto inny ni¿ Calibra a przed ni± zakrêt a na zakrêcie na prawym pasie Autokar. Miêdzy nimi by³o miejsce na przejechanie... BMW wyprzedzi³o Opla praw± stron± ja jecha³em za nim, ale ono dojecha³o do zakrêtu i by³o na równi z autobusem i zaczê³o hamowaæ :cry: Przyda³y siê 4 tarcze, ale zmie¶ci³em siê miêdzy Calibrê a autobus. Kawa³ek prostej- ok. 200 metrów a dalej ¶wiat³a Lewy pas na wprost prawy w prawo lub prosto... Ja stan±³em na prawym, BMW na lewym... Zielone i ruszamy, zadzia³a³ ASR, ale o dziwo by³o lepiej ni¿ gdybym mia³ ruszaæ bez niego (do tej pory ASR zawsze psu³ ostre ruszanie)... Zosta³em o d³ugo¶æ. zaczê³a siê kostka. To by³a chyba 316 bo znowu zadziwiaj±co szybko go doszed³em na 2 i 3 biegu... Ostatecznie na nastêpnym skrzy¿owaniu by³em pierwszy... On pojecha³ w swoj± a ja w swoj± stronê... :twisted: :twisted: :twisted:


Ba³a to mi³a niespodzianka zwa¿aj±c na moje 80 KM :oops: Nie zdziwi³bym siê gdyby BMW wci±gnê³o mnie nosem... a jednak ¿ycie lubi sprawiaæ niespodzianki :D To ju¿ moje drugie BMW, pierwsze to by³o 320 tak¿e E36 :wink:
Awatar użytkownika
By jabart -  04 kwie 2007, 22:11
 -------
#3841
Gratki, wszyscy m³odzi BMW userzy my¶l± ze maj± nie wiadomo cio pod mask± i chca sie scigaæ.
Ostatnio moja zona jadac sobie SDI w okularkach mia³a zdarzenie ze ³ebki (nie pijac do Ciebie) chcieli wjechaæ z koncz±cego sie prawego pas.... Nasza ¿abka nawet sie nie zmêczy³a , a miny ³ebków by³y bezcenne , kobieta zjad³a BMW golfem SDI <lol>
Awatar użytkownika
By miszi -  04 kwie 2007, 22:24
 -------
#3842
Mina tego go¶cia z BMW pewnie nie by³aby têga gdyby siê dowiedzia³ ¿e mam 1.4 czyli co najmniej 20 KM mniej ni¿ on. Ta ró¿nica przy tych warto¶ciach chyba powinna mu daæ przewagê.
Awatar użytkownika
By jabart -  04 kwie 2007, 22:41
 -------
#3843
miszi pisze:Mina tego go¶cia z BMW pewnie nie by³aby têga gdyby siê dowiedzia³ ¿e mam 1.4 czyli co najmniej 20 KM mniej ni¿ on. Ta ró¿nica przy tych warto¶ciach chyba powinna mu daæ przewagê.
miec 1.4 tsi
i powiedziec ze sie ma 1.4
bezcenne
Awatar użytkownika
By miszi -  04 kwie 2007, 22:57
 -------
#3844
No ja nie mam TSI :cry: Niestety mam tylko 1.4 80 KM :oops: Gdybym mia³ 1.4 TSI :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
By jabart -  04 kwie 2007, 23:28
 -------
#3848
miszi pisze:No ja nie mam TSI :cry: Niestety mam tylko 1.4 80 KM :oops: Gdybym mia³ 1.4 TSI :twisted: :twisted:
wa¿ne ze zjad³e¶ BMW swoim 1.4 bo ogarniasz autko
By radziox -  11 kwie 2007, 13:34
 -------
#4060
czytajac ten topic tak sobie wlasnie przypomnialem pewne zdarzenie z tamtego roku jak wracalem z grilla k. Olkusza ;) Spokojnie jak to powinno byc :roll: jechalem sobie w strone olkusza, nie wiecej jak 100. Nagle toc mi cus podjezdza i siedzi na ogonie. Jechalem dalej swoje :) Ni stad ni stamtad widze klienta z lewej jak zaczyna wyprzedzac. No co jak co, ale podwojna ciagla, pod gorke no i nie jechalem 50km/h...Nie wiedzialem co dokladnie za mna jedzie ale moja reka zrobila przelozenie na 5 i prawa noga drgnela :twisted: Przez chwile kolegi nie widzialem, moze utknal w martwym punkcie lusterka :idea: dopiero sie wylonila prostokatna sylwetka w tylnim lusterku, pare metrow za mna...zniknal za zakretem. Emocje opadly...kreta droga niezbyt bezpieczna, ale...patrze we wsteczne, zza zakretu wylecial jak filip z konopi...denerwujace 100-110 po tych zakretach, znowu pod gorke 8) zwolnilem i wrzucilem 4ke, czekam w skupieniu, znowu to samo - wyprzedza...tym razem sie bujnalem(ze 160-180 juz niepamietam dokladnie) facet mi znikal bardzo szybko w lusterku, no i od razu po hamulcach bo znaczek "olkusz" i dwa autka przede mna. I co dalej? dogonil mnie, wyprzedza, byla prosta droga nic nie jechalo z naprzeciwka i probuje przede mnie wjechac, nie dalem mu...kiedy jechal kolo mnie tak patrze katem oka :shock: widze blondynke ktora cos krzyczy przez szybe i macha rekami :lol: , bylem wtedy zbyt zdenerwowany zeby ja poinformowac ze nic przez szyby nie slychac...spoko! krajobraz dalszy widze dwie niedzwiedzie rece na kierownicy, na jednej jakis breloczek :shock: ryja nie zobaczylem bo cale bylo lyse :roll: Koles chyba widocznie probowal mnie zatrzymac bo jak mu niedalem wjechac przede mnie to autentycznie chcial mnie zepchnac :shock: moje lusterko juz bylo na jego szybie...Zaraz po tym dodal gazu ominal dwa samochody co przede mna jechaly i skrecil w prawo, chyba zauwazyl ze u mnie jechalo jeszcze dwoch chlopa...
Nie wiem czym jechal, wygladalo mi na stara crome, nie bylo zadnych oznaczen, tylnia szyba przyciemniona, spojler, wydech, no wiecie torpeda..
Nikt mi tak cisnienia nie podniosl za kierownica jak tamten pan :evil:
Chcialbym go jeszcze raz spotkac na drodze...zatrzymalbym sie w poprzek tak zeby mi nigdzie nie uciekl...
Awatar użytkownika
By miszi -  11 kwie 2007, 15:46
 -------
#4070
fajna historyjka... taka z dreszczykiem emocji :wink: Czytaj±c j± przypomnia³em sobie pewien incydent z Oplem Astr± G coupe 2.0
Kiedy¶ wyje¿d¿aj±c z pewnego miasta zwanego ¦widnic± na ¶wiat³ach stan±³em za tak± w³a¶nie astr±... Wg mnie kwintesencja wiejskiego tuningu. Srebrne leksusy, kolor rudy, zderzaki i spoiler rodem z F&F. Nawet nie my¶la³em ¿eby co¶ z nim tego nie tego. Ale zapali³o siê zielone a on da³ po gumach... Pomy¶la³em sobie ze skoro tak ostro "podrasowana" bryka to spróbujê za nim chwilkê pojechaæ :wink: (ja mam chyba jakie¶ zboczenie, ¿e lubiê je¼dziæ za mocniejszymi samochodami :twisted: )za skrzy¿owaniem dwa pasy ale trzymam siê jego na prawym i bawimy siê w dochodzenie. Pó¼niej rondo i wtedy to ju¿ przegi±³- zaci±gn±³ rêczny na rondzie :evil: Wtedy ju¿ wiedzia³em ¿e zrobiê wszystko co w mojej mocy (czyt 80KM) ¿eby mu utrzeæ nosa :twisted: za rondem dosyæ prosta droga wylotowa :twisted: Za rondem nie by³ ju¿ taki kozak. Jako¶ nie uda³o mu siê za bardzo odej¶æ (mo¿e to z powodu zderzaków swoje wa¿y³y) by³o kulturalnie (czyt. <100) ale jak chcia³em go wyprzedziæ to siê chyba zdenerwowa³ bo docisn±³ gaz. Po terenie zabudowanym przez obrze¿a wsi przejechali¶my trochê wolniej bo co¶ ok 90 by³o na budziku. za wiosk± w palnik i pod górkê. wtedy trochê brakowa³o mi mocy i odszed³ o kilka metrów :roll: . Jakie¶ 300 metrów na prostym i go doszed³em jak popatrzy³em na prêdko¶ciomierz to mia³em 150 i ci±gle przyspieszali¶my. Zaczê³y siê ³agodne (³agodne to s± przy 90) zakrêty a za nimi hopka na której my¶la³em ¿e stracê kontakt z ziemi±, tak mnie wybi³o, jego zreszt± te¿. pó¼niej ograniczenie do 60 a my dalej swoje. Teren zabudowany i 40 a zaraz ostry lewy zakrêt. Hamowanie do 80 i jako¶ posz³o. jechali¶my ok 80 i nagle zacz±³ hamowaæ. Nie wiedzia³em co siê dzieje. Pomy¶la³em ¿e mo¿e co¶ jest na drodze i czym prêdzej wcisn±³em hebel. Okaza³o siê, ¿e by³o tam skrzy¿owanie i on skrêca³ na nim w prawo a ja jecha³em prosto... Niby nie pokaza³em mu ty³u golfa ale i tak by³o to dla mnie dosyæ du¿o osi±gniêcie :D