Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
By Sandi -  11 kwie 2007, 20:14
#4103
Ma³e 1.4 a cieszy! :P licz± sie nie tylko konie pod mask± ale przede wszystkim umiejêtno¶æ ich wykorzystania :)
Awatar użytkownika
By miszi -  11 kwie 2007, 20:19
 -------
#4105
Sandi pisze:Ma³e 1.4 a cieszy! :P licz± sie nie tylko konie pod mask± ale przede wszystkim umiejêtno¶æ ich wykorzystania :)
Przy 80KM Ka¿dy drobiazg cieszy i wydaje siê byæ sukcesem... Bo co to za frajda skopaæ 100 konne BMW jad±c 200 konnym GTI?? a dla mnie jest to sukces :D
By lisik -  11 kwie 2007, 20:21
 -------
#4106
Panowie ja Was prosze, uwazajcie na siebie bo po ostatnich dwoch historyjkach to mi sie cisnienie skoczy³o- niezly hardcore :wink: a ¿ycie jest tylko jedno i czasem 5 gwiazdek euroncap to za ma³o.
Awatar użytkownika
By racepool -  16 kwie 2007, 23:22
 -------
#4260
Dzisiaj mia³em fajn± sytuacjê. Stojê na ¶wiat³ach na marsza³kowskiej i s³ysze co¶ z daleka. Ciemno ju¿ wiêc nie widzia³em marki. Podje¿d¿a czerwona astra gsi. Oczywi¶cie wyjecha³a prawie na pasy wiêc mog³em podziwiaæ piêkny wydech (albo od subaru w co w±tpie albo po prostu zwyk³a rynna:)).Podjecha³em na równi i czekam. Za kierownica astry ledwo mie¶ci³ sie jakis abs-ik a obok blondyneczka. Pocz±tkowo nie mia³em chêci siê scigaæ bo autko jeszcze na dotarciu ale jak tylko kolo mnie obczai³ zacz±³ wyæ t± rynn± a¿ szyby siê trzês³y.No wiêc niech strace.Zobaczymy jak lata to 105 kucy. Zielone 1- poszed³ nie¼le o pó³ auta przede mn±, 2- ju¿ go mia³em na równi, 3 - i zosta³ z ty³u. Chyba siê zoorientowa³, ¿e nie da rady wiêc zjecha³ za mnie. Pó¿niej musia³em zjechaæ ale i tak cieszy fakt bo autkiem je¿d¿e dopiero 3 miechy i mile mnie zaskoczy³o, fakt faktem ¿e przeciwnik te¿ nie wymagaj±cy... Pozdrawiam wszystkich i najwa¿niejsze szybko ale bezpiecznie!
Awatar użytkownika
By jabart -  17 kwie 2007, 13:31
 -------
#4265
kolego przywita³by¶ siê i zapoda³ fotki do rejestru furek ;)
1.9TDi ?
Astra 2.0 16V czy 8V
bo jak zjad³e¶ 2.0 16V to gratki bo autko powinno spokojnie Cie zje¶æ , a 8V ma 115 KM ale pewnie mu siê rozbieg³y przez ten zajebisty wydech...
W serii mozesz i miec 115KM, rób program na 140+
Awatar użytkownika
By racepool -  17 kwie 2007, 18:02
 -------
#4266
Nie widzia³em dok³adnie oznaczenia bo ciemno by³o wiêc nie jestem pewien a foteczki chêtnie wrzuce tylko co¶ mi java nie chce ³adowaæ. A gdzie ten rejestr jest?
Awatar użytkownika
By Bruce -  17 kwie 2007, 18:06
 mazowieckie
#4267
racepool pisze:Nie widzia³em dok³adnie oznaczenia bo ciemno by³o wiêc nie jestem pewien a foteczki chêtnie wrzuce tylko co¶ mi java nie chce ³adowaæ. A gdzie ten rejestr jest?
W tym miejscu siê witamy
Awatar użytkownika
By jabart -  17 kwie 2007, 18:59
 -------
#4269
racepool pisze:Nie widzia³em dok³adnie oznaczenia bo ciemno by³o wiêc nie jestem pewien a foteczki chêtnie wrzuce tylko co¶ mi java nie chce ³adowaæ. A gdzie ten rejestr jest?
Dzia³ kartoteka ;)
Awatar użytkownika
By miszi -  17 kwie 2007, 21:18
 -------
#4276
Na jutro jestem umówiony z Sierr± kombi 2.0 120 KM. Teoretycznie silniejszy przeciwnik, ale stadko koni mog³o siê rozbiec. Fakty s± takie ¿e gdyby trzyma³a katalogow± moc mia³aby o 3,9 s lepszy wynik 0-100... Po¿yjemy zobaczymy :wink:

Edit: Niestety Sierra nie dojecha³a :evil: termin przesun±³ siê o tydzieñ :evil:
Awatar użytkownika
By miszi -  20 kwie 2007, 19:29
 -------
#4389
krz_p pisze:
Bruce pisze:Apropo Golf Vs Reszta Swiata :)

http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic ... f73d6c5f5b
lol, sami specjali¶ci widzê, jak dla kogo¶ najlepszym compactem jest Kia no to nie mam s³ów
tak tak to ze golf GTI jest dla ciebie najlepszy ju¿ wszyscy wiedz± i maj± tego powy¿ej uszu :?
Awatar użytkownika
By krz_p -  21 kwie 2007, 16:37
 wielkopolskie
#4409
miszi pisze:
krz_p pisze:
Bruce pisze:Apropo Golf Vs Reszta Swiata :)

http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic ... f73d6c5f5b
lol, sami specjali¶ci widzê, jak dla kogo¶ najlepszym compactem jest Kia no to nie mam s³ów
tak tak to ze golf GTI jest dla ciebie najlepszy ju¿ wszyscy wiedz± i maj± tego powy¿ej uszu :?
a co to ma wspólnego z tym artyku³em? przecie¿ oni porównuj± normalne wersje tych samochodów, a tak wogóle to masz jaki¶ problem? czy typowa polska zazdro¶æ przez Ciebie przemawia?
jak tak to pisz PW i sobie wszystko wyja¶nimy
Awatar użytkownika
By fali22 -  22 kwie 2007, 20:50
 -------
#4437
Dzisiaj jad±c do WA-WY
Na ¶wiat³ach stane³o obok mnie takie co¶

Obrazek

BMW 520

No i co ?
Ja na 1 ruszy³em spokojnie , ja patrze on do dechy i s³ysze jak ci¶nie go do koñca takie wiêc ja te¿ :wink:
2. Juz go doganiam.
3. Jest mój i wysz³em na prowadzenie 8)
I tak jechali¶my ju¿ pozniej razem 160, 180 jakie¶ z 40km , pozniej skrêci³ ju¿ na stacje. Jecha³em za nim bo mia³ CB wiêc wiedzia³ co sie dzieje na drogach a du¿o sta³o policji. Chyba musze kupiæ sobie CB 8)
Awatar użytkownika
By jabart -  22 kwie 2007, 21:02
 -------
#4439
Gratki , ale 2.0 w tej tym klocu nie jezdzi ;(
By³e¶ w stolicy i nic nie mowi³e¶ ...