Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
By krisv -  18 maja 2010, 9:29
 mazowieckie
#25399
Najgorzej jak sie panowie w cywilnym passku lub vectrze wyprzedza :P
Ja to powiem tak ostatnio mam zboczenie na punkcie nazwijmy to eko drive ingu :) staram sie jak najnizsze wartosci uzyskiwac najmniej pochlonal mi w trasie 3,2 przy srednim zuzyciu wedle MFA :) a maks 6,5
Ale i tak predzej czy pozniej virusika sie wgra u mnie :)
Awatar użytkownika
By Dawid__B2 -  18 maja 2010, 9:57
 wielkopolskie
#25400
te 220 bylo z ciekawosci :wink:
u mnie od wczoraj jezdzi nowiutka Skoda Oktawia RS, autko naprawde super i ma takiego kopa ze masakra, bylem swiadkiem jak wystartowali za sprinterem z laweta ktory sypal grubo ponad 100 km/h. Skoda tylko siwy dym (chyba dla cyny wylaczyli ESP) pisk i poszli za gosciem. Takze krotko ujmujac skonczylo sie nieprzepisowe jezdzenie :(
Awatar użytkownika
By Dawid__B2 -  18 maja 2010, 12:40
 wielkopolskie
#25407
krisv pisze:Ta RSka policja u ciebie smiga ??
Tak, kumpel z nimi gadał, bo ustawili się w jego wjeździe na posesje, ich rejon jest miedzy poznaniem a Skwierzyna (przed Gorzowem), tam jest właśnie ścieżka gdzie było przekroczone 220, dobrze ze ich nie było w pobliżu :lol: :lol:
A fakt kiedyś muszę sprawdzić na GPS-ie ile tak naprawdę leci golfik.
By krisv -  18 maja 2010, 13:05
 mazowieckie
#25409
Mnie niestety :( raz dupneli a a za duzego wykroczenia nie bylo .
W kazdym badz razie jechali jasno blekitnym passatem w zwyklym ospojlerowaniu. i na dupsku mieli 2,0 FSI .
jechali bardzo wolno wiec mysle dobra wyprzedze i dalej. jak pozniej okazalo w srodku mieli najnowsza nawigacja MFA+ DSG pelna skorca po prsotu pelna opcja w pod maska V6 3,6 ktory byl z tego co mi mowili mocno z chipowany +4 motion.
#25411
heh, no w Koszalinie mieli 2x 535i, mieli bo jedna wozi teraz tyłek komendanta.

Szkoda tylko że większość z nich jeździ jak ostanie sieroty a po zmroku uczy się robić bączki.... u nas publicznie się nawet do tego przyznają.
By krisv -  18 maja 2010, 14:13
 mazowieckie
#25415
U nas przy nadarzynie jak jest CH MAXIMUs czyli multum chinskiego Gxxxx kiedys odbywaly sie nielegalne wyscigi . To na nie policja przyjedzla swoje ciemno zielona Skoda Ocatwia RS ( Octawia 1 fl) i sie z mlodymi scigali :P i powiedzcie mi czy to jest powazne zachowanie. Nie mowie ze wszyscy tak robia ale coz :P
By speedbass -  23 maja 2010, 18:07
 pomorskie
#25633
może podpuszczali? :shock: a potem mandacik 8)
raczej wydaje się odosobniony przypadek, ale jakby chcieli się popróbować bez konsekwencji mandatu znaleźliby zapewne wielu chętnych i gdzie indziej :shock: :mrgreen:

2X ten sam temat? wyszedł ci? :oops:
By Hulaj -  24 maja 2010, 11:34
 mazowieckie
#25653
krisv pisze: V6 3,6 ktory byl z tego co mi mowili mocno z chipowany +4 motion.
Mocno zczipowane policyjne wolnossące V6 , dobre. Wynik +10KM :lol: . Uśmiałbym się z nich...

U mnie na wsi jeżdżą tymi oplami V6, zdaje się że 250KM, jakiś czas temu ostro się rozbili jak gonili kolesia i jakiś kierowca wyjechał na pas do lewoskrętu :lol: teraz każdy się z nich zbija przy kontroli.
By chomik -  24 maja 2010, 14:46
 warmińsko-mazurskie
#25668
U mnie na wiosce dostali kilka meganek sport, niektóre z nich skończyły tak:


Postanowili zawrócić i zatrzymać kierowcę jadącego bez świateł ale nie zauważyli że rampa na której zawracają się kończy i spadli :lol:
Obrazek
Obrazek

Tutaj skręcali na zjeździe i kierowca tira ich nie zauważył :roll: chłopaki naprawdę mieli farta nie nic groźnego im się nie stało, ale jak by z tyłu siedział ktoś z tvn turbo to raczej by nie przeżyli.
Obrazek
Obrazek

Kierowca mercedesa nie zauważył jadących z na przeciwka policjantów :mrgreen:
Obrazek

oto 3 z kilku historii Olsztyńskich meganek
By jurgeen -  24 maja 2010, 20:49
 pomorskie
#25689
Grrr, mnie też ustrzelili ostatnio, kiedy baaaardzo mi się śpieszyło. No ale cóż, dałem dupy jednym słowem, bo jeszcze ich wyprzedzałem. :roll: Wynik - 15 punktów.