Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
By Jedi -  28 lis 2010, 14:23
 -------
#32881
speedbass pisze:to było od jakiś 3 miechów
odgrzewają kotleta medialnie ale co jak co można się zaskoczyć i dać podpuścić
tak, było już kiedyś o tym aucie, teraz dopisali, że w międzyczasie zrobili wirusa. W każdym razie w okoliach Warszawy trzeba uważać na "złodziei" w żółtej Cuprze z numerami WPR.
Awatar użytkownika
By fredric -  29 lis 2010, 13:49
 mazowieckie
#32969
U mnie lataja vectra v6 i z tego co wiem to przez pierwszy tydzień wyjeździli wachę na miesiąc.
Ogólnie miszczowie prostej w tych vectrach, bo megan i leon to już i powinkluje coś.
By krisv -  09 gru 2010, 16:20
 mazowieckie
#33545
Ta cupra najbardziej mnie sie tyczy powiat pruszkowski :/
Do tej pory smigali u mnie

dwie octavie I RS
ktorymi sie sami policjanci scigali w nielegalnych wyscigach kolo nadarzyna ( maximus )
VW passki w zwyklym pkaiecie zderzakow z 36 i 4 motion pod maska :/ czarna i blekitna
No i teraz ta cupra:/ znajomy mi opowiadal ze woj podlaskim ja dwa tyg temu widzial.
Nikt sie nie spodziewal tam Cupry na WPR ktora lapie :/

Ciekawe gdzie chipowana byla ta Cupra.

PS moim zdaniem ta cupra nie tylko moze latac na wprost i bokiem ale tez zachece i prowokuje do scigania ( ale napewno nie mnie z moim 1,9 TDI :P )

Ja wracalem z zakopanego do wawy to odcinku 6 kilometrow dwa razy suszyli i raz straz miejska piefidnie radar przed cywilnym samochodem ustawili. CB sie przydaje :)
By pagong -  07 sty 2011, 8:12
 podlaskie
#34904
krisv pisze:Ta cupra najbardziej mnie sie tyczy powiat pruszkowski :/
Do tej pory smigali u mnie

dwie octavie I RS
ktorymi sie sami policjanci scigali w nielegalnych wyscigach kolo nadarzyna ( maximus )
VW passki w zwyklym pkaiecie zderzakow z 36 i 4 motion pod maska :/ czarna i blekitna
No i teraz ta cupra:/ znajomy mi opowiadal ze woj podlaskim ja dwa tyg temu widzial.
Nikt sie nie spodziewal tam Cupry na WPR ktora lapie :/

Ciekawe gdzie chipowana byla ta Cupra.

PS moim zdaniem ta cupra nie tylko moze latac na wprost i bokiem ale tez zachece i prowokuje do scigania ( ale napewno nie mnie z moim 1,9 TDI :P )

Ja wracalem z zakopanego do wawy to odcinku 6 kilometrow dwa razy suszyli i raz straz miejska piefidnie radar przed cywilnym samochodem ustawili. CB sie przydaje :)
zgadza sie Leon Cupra śmiga w woj podlaskim:) widzialem juz ja 2 razy ladnie sie prezentuje, ten zolty kolor blachy rzuca się w oczy;)