Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  30 kwie 2007, 12:06
 -------
#4684
Rowniez jestem za wlaczonymi swiatlami. Wczoraj wracalem z Polski i bedac juz po niemieckiej stronie (nie ma obowiazku swiatel) nie moglem z dalszej odleglosci w lusterku zauwazyc BM-ki ciemnego koloru, ktora gnala bez swiatel jak szalona. Byl sloneczny dzien i okazuje sie ze nie ma on nic wspolnego z dobra widocznoscia pojazdow szczegolnie ciemnych zlewajacych sie z szara masa asfaltowa. Wlasnie te swiatla sa niezbedne do bezpiecznej jazdy.
Awatar użytkownika
By miszi -  30 kwie 2007, 13:59
 -------
#4687
Lanumisu pisze: Wlasnie te swiatla sa niezbedne do bezpiecznej jazdy.
Te¿ jestem takeigo zdania. zanim zrobi³em prawojazdy wydawa³o mi siê ¿e nie ma to ¿adnego znaczenia a pó¼niej denerwowa³o mnie jak kto¶ jecha³ bez ¶wiate³ szczególnie ciemnym samochodem. Czas po którym go zauwa¿a³em by³ znacznie d³u¿szy ni¿ gdyby mia³ ¶wiat³a, dlatego ca³y czas je¼dzi³em z w³±czonymi bo zdawa³em sobie sprawê z tego ¿e czarny mo¿e byæ pó¼neij zauwa¿ony i mo¿e byæ niemi³o
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  01 maja 2007, 9:01
 -------
#4694
No wlasnie, ciesze sie ze jestesmy tu na tym forum jednego zdania. Czytam inne fora i na ten temat wypisuja takie glupoty ze glowa boli.
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  01 maja 2007, 13:16
 kujawsko-pomorskie
#4699
Lanumisu pisze:No wlasnie, ciesze sie ze jestesmy tu na tym forum jednego zdania. Czytam inne fora i na ten temat wypisuja takie glupoty ze glowa boli.
Bo na naszym Forum sa normalni ludzie. :) :)