Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
Awatar użytkownika
By miszi -  28 mar 2007, 19:43
 -------
#3489
I bardzo dobrze!! Popieram!! :)
By Yossarian -  28 mar 2007, 19:54
 -------
#3492
zanim kto¶ zacznie ten pomys³ popieraæ proponujê zapoznaæ siê z przeciwnym punktem widzenia. Jestem przekonany ¿e spowoduje to u Was chwile zastanowienia i pytanie czy aby warto?

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosc ... sow,887224

prawda ¿e ciekawe ?

Teraz mo¿ecie siê wypowiadaæ :D

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By krz_p -  28 mar 2007, 20:15
 wielkopolskie
#3494
same g³upoty w tym artykule, ja zawsze w trasie mam wl±czone ¶wiat³a
nie zgadzam siê z ¿adnym z argumentów jego autora
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  28 mar 2007, 20:21
 kujawsko-pomorskie
#3497
Po czê¶ci mogê siê zgodziæ z wymienionymi w opisie argumentami ale nie s± one do koñca przekonujace. Nasz± uwagê na drodze mo¿e odwróciæ wiele rzeczy nie tylko ¶wiat³a samochodu. Z t± awaryjno¶ci± to ju¿ przesada. Wygl±da to tak jak by cena nowego zu¿ytego elemenyu by³a wy¿sza od samego samochodu. I do koñca nie jest tak ¿e rz±d czy grupa ludzi w nim zdecydowa³a za nas. Kto sporo je¿dzi za granicami kraju jest chyba przekonany o tym ¿e w³±czone ¶wiat³a w dzieñ pomagaj± w bezpieczeñstwie a ju¿ napewno nie przeszkadzaj±. Gdyby mia³y tak bardzo rozpraszaæ uwagê to wypadkowo¶æ by wzros³a. A w krajach gdzie ten obowi±zek wprowadzono tak nie jest. Moim zdaniem przeciwnicy u¿ywaj± bardzo naci±ganych argumentów. Faktycznie mo¿na nazwaæ to g³upotami.
Ja bynajmniej zdecydowanie jestem za !!!!
By gOOlfer -  28 mar 2007, 21:06
 -------
#3502
Co siê sta³o z dawnym portalem interia.pl ?? Obecnie pisane artuku³y to kompletne dno, szukanie taniej sensacji (czy¿by jaka¶ filia "faktu" ?).
A wracaj±c do tematau to pomys³ bardzo dobry, osobi¶cie je¿dzê ca³y rok na ¶wiat³ach.
Awatar użytkownika
By Miko³aj 11 -  28 mar 2007, 21:58
 -------
#3512
Nie bêdê przedstawia³ argumentów -,napiszê tylko, ¿e je¼dzê z w³±czonymi ¶wiat³ami od wielu lat.
¦wiat³a pomagaj± innym kierowcom i w bardzo du¿ym stopniu pieszym.
Pozdrawiam
By gOOlfer -  02 kwie 2007, 0:53
 -------
#3714
Jak widaæ nasze forum jest za jazd± na ¶wiat³ach przez ca³y rok. To bardzo dobry pomys³, jak pisze Miko³aj 11 to pomo¿e ka¿demu uczestnikowi ruchu.
Awatar użytkownika
By fali22 -  02 kwie 2007, 7:03
 -------
#3717
No niewiem czy pomo¿e.
Nie lubiê je¿dziæ jak jest ju¿ ciemno , wtedy co 3 auto razi mnie swoim ¶wiat³em bo ma albo ¿le ustawione albo ma zle wsadzon± ¿arówke- ( chodzi mi oto ¿e przy wymianie ¿arówki nie wsadza sie j± byle jak trzeba wsadziæ odpowiednio i wtedy jest ok. A jak w³o¿± ¿e tak powiem do góry nogami to ona wtedy ¶wieci do góry a kierowcy nie wiedz± o tym i my¶l± ¿e jest ok.)

Tak wiêc i teraz te¿ bêd± mnie raziæ.

Popieram ¶wiat³a 24h ale pod warunkiem ¿e nie bêd± one raziæ !
Awatar użytkownika
By PotaS -  26 kwie 2007, 19:16
 warmińsko-mazurskie
#4577
¦wiat³a ca³y rok jak najbardziej ... Pó³nocna europa je¼dzi tak ju¿ od dawna.. i maj± mniej wypadków.
Awatar użytkownika
By fredric -  26 kwie 2007, 19:19
 mazowieckie
#4579
cala skandynawia swieci az milo :)
Awatar użytkownika
By racepool -  26 kwie 2007, 22:01
 -------
#4593
Pod³o¶æ ludzka nie zna granic...Niestety takich autek w naszym kraju jest mnóstwo i strach kupowaæ w jakimkolwiek komisie!!! Ciekawe jak bym przyjecha³ do tego go¶cia z tymi zdjeciami...niez³y ubaw by by³:)
Awatar użytkownika
By miszi -  26 kwie 2007, 22:08
 -------
#4594
je¶li kupowaæ to nowe, albo sprawdzone czyli od rodziny albo znajomych. ewentualnie zza granicy bo tam takicvh przekrêtów chyba nie robi± tak czêsto jak u nas

Siê lekki OT zrobi³ :?