Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
Awatar użytkownika
By miszi -  25 kwie 2007, 7:26
 -------
#4522
Fajnie ¿e chc± ¿eby by³o bezpieczniej, ale czy têdy droga?? Wg mnie zamiast inwestowaæ w foto radary powinni inwestowaæ w porz±dne drogi na ktorych prêdko¶æ powy¿ej 90km/h nie grozi wypadniêciem z drogi w skutek wjechania w dziurê. Droga która przecina ca³y kraj powinna byæ co najmniej drog± ekspresow±, albo autostrad±... Wtedy by³o by bezpieczniej. A te foto radary to nic innego jak wy³udzanie pieniêdzy od kierowców, którzy p³ac± ju¿ podatki na budowê dróg.
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  26 kwie 2007, 22:29
 kujawsko-pomorskie
#4600
miszi pisze: Fajnie ¿e chc± ¿eby by³o bezpieczniej, ale czy têdy droga?? Wg mnie zamiast inwestowaæ w foto radary powinni inwestowaæ w porz±dne drogi na ktorych prêdko¶æ powy¿ej 90km/h nie grozi wypadniêciem z drogi w skutek wjechania w dziurê. Droga która przecina ca³y kraj powinna byæ co najmniej drog± ekspresow±, albo autostrad±... Wtedy by³o by bezpieczniej. A te foto radary to nic innego jak wy³udzanie pieniêdzy od kierowców, którzy p³ac± ju¿ podatki na budowê dróg.
Nic nowego nie odkrywasz. Taka jest nasza rzeczywisto¶æ i czy chcemy czy nie musimy siê w niej umieæ znale¶æ . Zacytujê tu pewnego lekarza psychoterapeutê -- " je¿eli nie bêdziemy siê zajmowaæ sprawami na które nie mamy wp³ywu to bêdziemy zdrowsi "
By Mandi -  28 cze 2007, 23:28
 dolnośląskie
#5880
koledzy od kepna do samego wroc³awia jest mega dramat nie ma 5km zeby nie sta³ fotoradar dzis wrca³em i jest masakra pierwsze juz stoj± prezd ole¶nica w oby dwie strony potem w samej ole¶nicy przy wlocie na syców s± 2 fotoradary skierowane w obie strony oraz przed kepnem jedna sztuka + przenosny oraz wieruszów jeden przenosny .
Awatar użytkownika
By miszi -  29 cze 2007, 0:31
 -------
#5883
Mandi pisze:koledzy od kepna do samego wroc³awia jest mega dramat nie ma 5km zeby nie sta³ fotoradar dzis wrca³em i jest masakra pierwsze juz stoj± prezd ole¶nica w oby dwie strony potem w samej ole¶nicy przy wlocie na syców s± 2 fotoradary skierowane w obie strony oraz przed kepnem jedna sztuka + przenosny oraz wieruszów jeden przenosny .
Dorze ¿e piszesz bo nied³ugo mam zamiar jechaæ t± drog± :? Pewnie zrobiliby mi ³adn± sesjê zdjêciow± :? A tak to przynajmniej przed podró¿± umyje Golfa ¿eby ³adnie na zdjêciach wygl±da³ i oczywi¶cie bêdê stara³ siê jechaæ przepisowo :wink: