Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
By kuba94 -  20 maja 2011, 21:55
 pomorskie
#44567
Jechałem parę chwile temu do domu ulica wąska 2 kierunkowa (dla osob z 3miasta jaskowa dolina w stronę moreny) jadę za fordem kombi z krata.Jak krata wiadomo nie bezpieczny kierowca dla tego za krata.Jedzie jakoś dziwnie i nie równo miedzy 30-a 40 i co chwila noga na hamulcu lekko nie raz gzygzakiem i tak z z 20 minut jedziemy zakaz wyprzedzania w końcu zaczyna się bus pas mijam auto z prawej strony. Myśle zobaczę co za model za sterami i dzwonie na policje czy nie na bombie koleś jeździ.A tu zonk siedzi za kierą na pierwszy rzut oka nie zła pani i laptop otwarty na kolanach a ekran na kierze i coś sobie w czasie prowadzenia działa na laptopie.kobiety maja nie zle pomysły ciekawe czy w kodeksie jest jakaś kara za to, jak jest to ile za to punktów i jaki mandat
Awatar użytkownika
By Forest -  21 maja 2011, 9:59
 wielkopolskie
#44581
Ludzie są niepoważni. Telefon to teraz najprostsza rzecz do obsługi podczas jazdy. Powinni się wziąć za te laptopy i inne bo z tego co wiem to nie ma na to paragrafu, ale mogę się mylić.
Awatar użytkownika
By fredric -  21 maja 2011, 13:24
 mazowieckie
#44585
Telefon jak dla mnie jest równie niebezpieczny jak papieros za kierownicą.
W nagłej sytuacji telefonem rzucasz gdzie popadnie i jedziesz dalej a papieros.......??
Awatar użytkownika
By fredric -  21 maja 2011, 18:27
 mazowieckie
#44595
Kiedyś jak leciałem naszym rodzimym LOT-em to Pan siedzący obok miał opcję 1 klasa. Wyglądało to tak że stjuardesa przyniosła zasłonkę i zasłoniła tego Pana hehehehe dostał kolorową prasę i jako pierwszy posiłek.
Trzeba by taką zasłonkę zapodać do auta aby pasażer nie zagadywał :mrgreen:
Tak samo dobrze rozprasza oglądanie tv/dvd w czasie jazdy, jak miałem mfd2 to przez pierwszy tydzień to ze 3 razy bym rozwalił przód :mrgreen: