Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  03 maja 2016, 18:51
 lubelskie
#226783
Niecik pisze:146 koni, wyszło w zimę na hamowni(195/65/15), aktualnie na szerszych laćkach, (215 i 225 r18) 134.
Passat b5 1.9 wyjechał kilka minut przede mną, w 4 osoby lecieliśmy ponad 200 i gość miał zdziwko jak przeleciał obok niego czarny golfer ;d
rzeczywiście jest czym się chwalić... Kolejny wariat na drodze.
By maverick -  03 maja 2016, 18:52
 lubelskie
#226784
unseen pisze:A jechał ktoś za tirami które wyprzedzały się przez 10 minut bo oba na tempomacie a różnica pewnie 1 km/h ?
No tiry czasem tez przeginaja pale,ale im nie podskoczysz.
Generalnie nie mam pretensji ile komu zajmuje manewr wyprzedzania,ale cisnienie mi podnosi takie chamskie miganie i poganianie.Szkoda,ze nie trabiá jeszcze...
Awatar użytkownika
By Niecik -  03 maja 2016, 19:09
 śląskie
#226787
Lukasz89 pisze:
rzeczywiście jest czym się chwalić... Kolejny wariat na drodze.

Wieczór, pusta i ładna autostrada (Kraków-Katowice), owe prędkości również nie są problemem dla tego samochodu więc w czym problem ?
By Bartas -  03 maja 2016, 19:18
 kujawsko-pomorskie
#226790
Niecik pisze:
Lukasz89 pisze:
rzeczywiście jest czym się chwalić... Kolejny wariat na drodze.

Wieczór, pusta i ładna autostrada (Kraków-Katowice), owe prędkości również nie są problemem dla tego samochodu więc w czym problem ?
Jaka masz skrzynie ?
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  03 maja 2016, 19:27
 lubelskie
#226792
Niecik pisze:
Lukasz89 pisze:
rzeczywiście jest czym się chwalić... Kolejny wariat na drodze.

Wieczór, pusta i ładna autostrada (Kraków-Katowice), owe prędkości również nie są problemem dla tego samochodu więc w czym problem ?
Ok. Zakładałem, że to było na drogach miejskich lub podmiejskich...
Awatar użytkownika
By Niecik -  03 maja 2016, 19:30
 śląskie
#226794
Ramzes pisze:Te 200 na godzinę w 4 osoby przy tej mocy na 18" to chyba z wysokiej górki ;)

Oczywiście mówię o prędkości liczkowej.
Spokojnie się rozpędzał do 210, ale nie chciałem go trzymać powyżej 4tys.
Awatar użytkownika
By unseen -  03 maja 2016, 19:43
 śląskie
#226797
maverick pisze:
unseen pisze:A jechał ktoś za tirami które wyprzedzały się przez 10 minut bo oba na tempomacie a różnica pewnie 1 km/h ?
No tiry czasem tez przeginaja pale,ale im nie podskoczysz.
Generalnie nie mam pretensji ile komu zajmuje manewr wyprzedzania,ale cisnienie mi podnosi takie chamskie miganie i poganianie.Szkoda,ze nie trabiá jeszcze...
Ale gość passatem im podskoczył . Odczekał swoje aż skończyli . Uzbierała się ładna kolumna na lewym pasie . Po czym ich wyprzedził , włączył awaryjne i wyhamował oba do zera , a na lewym cały sznur osobówek , nie mieli tirami możliwości ominięcia .
Awatar użytkownika
By unseen -  03 maja 2016, 22:07
 śląskie
#226823
Kuba przecież nie wjechał przed niego i wpierniczył hamulec do oporu tylko stopniowo go zwalniał może do 10 km/h na odcinku 500m
A Wy już jakieś swoje interpretacje jak co komu pasuje . Wyczyścić ze dwie strony i będzie po problemie!
Awatar użytkownika
By Tyson -  03 maja 2016, 22:54
 mazowieckie
#226827
unseen pisze:Kuba przecież nie wjechał przed niego i wpierniczył hamulec do oporu tylko stopniowo go zwalniał może do 10 km/h na odcinku 500m
A Wy już jakieś swoje interpretacje jak co komu pasuje . Wyczyścić ze dwie strony i będzie po problemie!
Czy Ty widziałeś co się z tyłu działo? TIR z 90 potrzebuje sporo drogi do zatrzymania.
Kierowca BMW zachował się jak skończony idiota, bo stworzył niepotrzebne zagrożenie na drodze.
Chciał pokazać swoją wyższość, że jedzie BMW? :bad:
obejrzałem dokładnie i o jakich 500m mówisz? patrząc na słupki to wychodzi 120-150m aż do momentu gdy idiota z BMW wysiadł, czyli zatrzymał się do zera.
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  03 maja 2016, 23:32
 dolnośląskie
#226831
Dzisiaj podczas takiego manewru wyprzedzania tez mi jeden zaczal swiatlami migac...
Jade sobie A4 na tempomacie ustawionym na 130 (odcinek bez pasa awaryjnego wiec ograniczenia do 110), wyprzedzam lewym pasem a gosc za mna po swiatlach. Na co ja mu uprzejmie pokazalem ogolnoswiatowy znak milosci i pokoju w postaci srodkowego palca, dokonczylem manewr nie przyspieszajac ani specjalnie nie zwalniajac tylko jadac swoje 130.
I tyle w temacie
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9