Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
By KriSSo -  13 sty 2014, 19:21
 zachodniopomorskie
#115836
Taak, imponującę osiągnięcia.... ciekawe co by odpowiedzieli użytkownicy podobnych samochów na ich forach, gdyby napisać na tych forach, że objechałby ich mk5 1.9 tdi, nawet z 200 km pod maską.
Awatar użytkownika
By fredric -  13 sty 2014, 19:48
 mazowieckie
#115837
Jak chcecie mogę wam opisać jak wyglądają miny kolesi co mnie objeżdżali np ze świateł we wawie. Mam pecha bo jak ludzie widzą erkę to chcą się od razu sprawdzać a ja 90% czasu mam na pokładzie dzieciaka i tylko dynamicznie ruszam(nie mogę szybciej bo córka donosi żonie że tata szaleje). Miny są bezcenne i na bank jak bym zalogował się na paru forach np bmw/astra/a3 to pewnie bym się naczytał jak to objechali erkę.
By KriSSo -  13 sty 2014, 20:38
 zachodniopomorskie
#115844
Do tego właśnie zmierzałem.... ja nie wątpię, że 200 konne tdi jedzie bardzo dobrze, tylko nie dajmy się zwariować, bo za moment ten golf objedzie GTI/R32/R20. WRXy już objeżdża, to co będzie potem? Auaaaa
By SkylineRG -  13 sty 2014, 21:51
 lubelskie
#115869
KriSSo pisze:Do tego właśnie zmierzałem.... ja nie wątpię, że 200 konne tdi jedzie bardzo dobrze, tylko nie dajmy się zwariować, bo za moment ten golf objedzie GTI/R32/R20. WRXy już objeżdża, to co będzie potem? Auaaaa
:laugh:

a jak jedzie WRX z 2001 ???? co ma 218 koni i naped na 4 lapy w dodatku z rolki, zanim ktos madry cos napisze niech sie zastanowi. W dodatku jak siedzi jakis lamus za kołkiem. Ja nienawidze klamstwa, wiec nie leje wody, a tym bardziej takiego p...a jak ktos stara sie byc madrzejszy od kogos.

GTI z seria idzie podobnie jesl ichodzi o model V, R32 i R 20 nie objedzie i tyle.

EDIT: moze taki specjalista od motoryzacji jestes, ze Ci sie z STI ponad 300 konnym pomylilo :laugh:
By antoś -  13 sty 2014, 22:34
 łódzkie
#115878
Mialem 200 konne 1,9 tdi i WRX bug-eye byl wolniejszy z rolki. Auto ma naped na 4 kola, ktory generuje spore straty. I tak, kierowca szedl pelnym ogniem.
By krisv -  13 sty 2014, 23:06
 mazowieckie
#115891
Kilka prob z Volvo V40 z silnikiemT4 180 koni z rolki jak i z swiatel :)
Seryjne GTI do 100 powtarzalnie :)
Kilka prob z Leonem 2 FR 2,0 TDI 170 :)
Mistu Galant 2.5 24V 163KM:)
Golf VI GTD :)
By SkylineRG -  08 maja 2014, 21:00
 lubelskie
#130473
z ostatnich tygodni:

Golf VI GTD poległ, z miejsca jak i z rolki, ale piękne auto :)
najnowszy Passat o rej. WI, o oznaczeniu TSI, nie wiem ? 200-210 km ? młodziutka Pani za kierownicą :) bardzo dobrze passacik zapinał :) ale poczciwe tdi wygralo ;)
Alfa Romeo 159 jtd kaput
a z najlepszych... Porsche Boxster z pierwszy lat produkcji, ladnie zrobiony, nie zwiesniaczony, ladna felga, zadbany lakier, ken i barbi za kierownica, niewiele, pol, ewnetualnie 3/4 dlugosci od swiatel do swiatel golfina pierrwsza, ale ubaw niemilosierny, do tego stopnia ze pan ze srodkowego pasa skrecil w lewo na srodku skrzyzowania...... :laugh:
By SkylineRG -  19 sie 2014, 13:25
 lubelskie
#140372
pozdro dla lamusa w Type-R UFO na rejestracji WSK, który nie mogł dojść a nawet obstawał na trasie o 1.9 TDi +++, tak uraził VAG Twoje ego że w terenie zabudowanym paranoi dostał, wyprzedzał na wariata głupiemu się odpuszcza, ale żenująco to wyglądało :) szkoda że kumpel starym mercedesem Ci nie wyjechał wcześniej, działo by się... w ludzi na chodnik byś wjechał, ciekawe czy będziesz taki odważny i na swym forum swoim zachowaniem się pochwalisz ha ha ha , jak szkoda że obozy koncentracyjne już nie funkcjonują bo tylko tam takich wrzucać... :cool:
Awatar użytkownika
By Manios -  19 sie 2014, 14:37
 pomorskie
#140380
Już kiedyś pisałem w innym dziale, często takich "dziwnych ludzi" spotykam na drodze jeżdząc eRką :sad: , ale żeby było gorzej są to też właściciele grupy VAG :| co mnie osobiście boli. Każdy z nich chce mi pokazać że mam g.wniane auto a jego jest lepsze. To do czego są zdolni to nawet "rosyjskim fizjonomom" się nie śniło. Nie ma co z nimi wojować na drodze bo może dojść do tragedii przez ich urażone ego.
Awatar użytkownika
By Rumak -  04 lis 2014, 16:46
 pomorskie
#149362
Manios pisze:Już kiedyś pisałem w innym dziale, często takich "dziwnych ludzi" spotykam na drodze jeżdząc eRką :sad: , ale żeby było gorzej są to też właściciele grupy VAG :| co mnie osobiście boli. Każdy z nich chce mi pokazać że mam g.wniane auto a jego jest lepsze. To do czego są zdolni to nawet "rosyjskim fizjonomom" się nie śniło. Nie ma co z nimi wojować na drodze bo może dojść do tragedii przez ich urażone ego.
Polska :cool: :/
Awatar użytkownika
By Ramzes -  01 sty 2015, 17:26
 kujawsko-pomorskie
#157624
Za to ja sobie przypominam sytuacje gdy 2,5 roku temu wracalem z Leszna swiezo kupionym Golfem. Cala droga obeszla sie bez ekscesow ale bedac juz u siebie w Bydgoszczy na dlugiej ulicy Wojska Polskiego bedac juz ok 2 km od miejsca zamieszkania zauwazyl mnie jakis cwaniaczek w mk4 - ospojlerowany, wyglancowany, but, ogolnie w miare ladne. Jechalem moze z 70 km/h i zauwazylem w lusterku, ze sie szybko zbliza. Nie namyslajac sie za duzo but do gleby i jednak nie dal rady mnie wyprzednic. Bedac ze 2 dlugosci przed nim podziekowalem awaryjnymi a typek uratowal sie przed staniem obok mnie na swiatlach ucieczka na prawy pas i przejazdem na strzalce. Radoche wtedy mialem niesamowita. Dzis te 140 km wydaje mi sie za slabe.


Druga sytuacja byla zabawna jak raczylem sie zrownac z Panem w Cayenie. Jak depnal i uslyszalem ten ryk to bylem pod duuuuzym wrazeniem :O
By rj193tsn -  19 kwie 2015, 20:41
 łódzkie
#174566
Ja dzisiaj mialem taka sytuacje...jade sobie wylotowka z miasta nagle wyprzedza nie wiedzac skad sie wzial, VW GOLF IV. Dojechalismy do swiatel - czerwone. Gdy mnie wyprzedzal puscil malego '"baczka'" wiec mysle tez kopciuch. Podjezdzajac patrze na oznaczenie silnika, a tam widnieje 1.4. Juz cos mi nie pasowalo. Zadbany Golfik na ladnej feldze i przyciemnione tylne szyby. Wymiana spojrzen, zielone i but - wtedy sie zaczelo, nie wiem co to bylo, ale do 100 przyspieszyl chyba w 3 sekundy. Poza tym od swiatel do swiatel jest ok 3 km i poprostu zrobil taka zaslone dymna , ze na trasie praktycznie wszyscy staneli bo nie dalo sie jechac. Cos niesamowutego. Do tego taki dzwiek jakby samolot odlatywal. Ciekawe jaki mial tam motor. Pomyslaelm sobie wtedy DIESEL MUSI DYMIC!
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9